عبدالمحمد رئوفي نژاد استاندار جديد كرمان پيش از سخنان رييس جمهور در مسجد جامع بم گفت: اولويت كار بنده در استان، شهر بم خواهد بود.

به گزارش خبرنگار اعزامي "مهر" به بم ، رئوفي نژاد در اين سخنان اظهار داشت: بم به تناسب آنچه كه تبليغ شد و گفته مي شود هيچ كاري در آن انجام نشده است.

وي تصريح كرد: بنده اولين اقدام خود به عنوان استاندارجديد كرمان را از هفته آينده از همين شهر بم آغاز خواهم كرد و تاكيد مي كنم كه تمام سعي من بر اين خواهد بود كه با تمامي قوا در رفع مشكلات موجود در اين شهر و همچنان انعكاس مسائل آن به مسولان عاليرتبه كوشا باشم.

عسگري امام جمعه بم نيز طي سخناني در اين مراسم ضمن ارايه گزارشي از اهم مسائل و مشكلات موجود در اين شهر گفت: مردم بم از محروميت سابقه داري در رنج هستند و خشكسالي به صورت پياپي به مردمي كه بيشتر درآمدشان از كشاورزي و دامداري است تامين مي شد آسيب زده است و زلزله دي ماه 82 كه 32 هزار نفر تلفات بر جاي گذاشت مصيبت سنگيني در اين منطقه و  برجسم و روح مردم وارد كرد.

وي مسائل كسب و تجارت در شهر بم و راه ارتباطي بم - كرمان را يكي از مشكلات اين شهر دانست  و تاكيد كرد: كه تاكنون هيچ اقدامي براي جاده كرمان - بم انجام نشده است.

وي مساله اشتغال را يكي ديگر از مشكلات اين شهر دانست و تاكيد كرد: كه بازسازي شهر بم عليرغم همه اقداماتي كه انجام شده است، اكنون در سطح مطلوبي قرار ندارد.

کد خبر 232825

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 13 =