شماره جديد هفته نامه  " سروش " منتشر شد

هفته نامه " سروش " كه همراه با مطالب عادي همراه با ويژه نامه اي درباره هفته دفاع مقدس انتشار يافته است، ديروز بر روي پيشخوان روزنامه فروشي ها قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار تلويزيوني " مهر "،  مجله سروش كه همراه با ويژه نامه جنگ با عنوان كلي " جنگي كه بود، جنگي كه هست " انتشار يافته است، در قالب 32 صفحه به ارايه مطالبي درباره دفاع مقدس پرداخته است. اين ويژه نامه در 10 بخش مختلف انتشار يافته است.  حرف اول، سينما، تلويزيون، تئاتر، شعر، داستان، هنرهاي تجسمي، مطبوعات، موسيقي و عكاسي  عناوين بخش هاي مختلف اين ويژه نامه را تشكيل مي دهد كه در هر بخش تعدادي از دست اندركاران سينماي دفاع مقدس اقدام به نگارش متن يا ارايه گفت و گو كرده اند.


در بخش سينماي اين ويژه نامه متني از عزيز الله حميد نژاد، گفت و گو با بهزاد بهزاد پور، يادي از ابراهيم اصغر زاده و گفت و گو با علي اكبر حر وجود دارد. همچنين در بخش تلويزيون يادداشتي از كمال تبريزي و يادي از سيد مرتضي آويني، در بخش تئاتر مطلبي از علي منتظري، گفت و گو با عليرضا نادري و نوشته اي درباره حماسه ننه خضيره، در بخش شعر مطلبي به قلم مصطفي محدثي خراساني گفت و گو با پرويز بيگي حبيبت آبادي و يادي از احمد زارعي وجود دارد. در بخش داستان متني نوشته علي موذني، گفت و گو با عليرضا كمري و يادي از احمد زارعي، در بخش هنرهاي تجسمي مطلبي از سيد مسعود شجاعي، گفت و گو با حميد عجمي و نظر خواهي درباره هنرهاي تجسمي، در بخش مطبوعات مطلبي از سيد علي مير فتاح، يادي از حسن باقري و گفت و گو با محمد علي آقا ميرزايي، در بخش موسيقي گفت و گو با كامبيز روشن روان و در بخش عكاسي مطلبي از محمد عبدالحسيني، گفت و گو با سعدي صادقي و مطلبي از سعيد جانبزرگي به نگارش در آمده است.

مجله سروش در اين شماره خود در بخش مطالب روتين مطالبي درباره تلويزيون، جهان ارتباطات، سينما و ايران نت همراه با اعلام برنامه هاي شبكه هاي مختلف تلويزيون انتشار داده است.

مجله سروش به قيمت 300 تومان از دكه هاي روزنامه فروشي هاي قابل تهيه است.
کد خبر 233511

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 6 =