رييس شوراي اسلامي شهر تهران از تغيير و جابه جايي در معاونت هاي شهرداري طي روزهاي آينده خبر داد .

مهندس مهدي چمران در پايان يكصد و هفتاد و پنجمين جلسه شوراي شهر كه بدون حضور مستمع برگزار شد  ، گفت : به جز معاون حقوقي و پارلماني شهرداري همه معاونين از مجموعه شهرداري خارج و به جاهايي ديگر مي روند .

وي در خصوص حضور همه معاونان در مجموعه دولت تصريح كرد : در حال حاضر به طور قطعي معلوم نيست كه همه معاونان به دولت بروند .

چمران در ادامه به گزارش مسئولان ستاد پيوند هاي آسماني شهرداري تهران در جلسه امروز شوراي شهر اشاره كرد و افزود : در اين جلسه پيشنهاد شد كه صندوق بسيج نيز براي پرداخت وام ازدواج زوج هاي جوان تهراني به كمك صندوق انصار المجاهدين  بيايد .

وي انتظار تقريبا طولاني درخواست كنندگان وام را از دلايل اين پيشنهاد عنوان كرد و گفت : حداكثر زمان انتظار براي پرداخت وام بايد سه ماه باشد كه اين وضعيت تاكنون به 10 ماه رسيده است .

چمران با اشاره به ارائه 205 هزار درخواست وام افزود : تا كنون براي 190 هزار نفر دعوت نامه ارسال شده و حدود 106 هزار نفر موفق به دريافت وام شده اند و 70 هزار نفر نيز در انتظار پرداخت وام هستند .

رييس شوراي شهر تهران حجم اعتبارات ستاد پيوند هاي آسماني را 70 ميليارد تومان اعلام كرد و افزود : 35 ميليارد تومان از اين اعتبار توسط شهرداري طي سال گذشته و امسال تامين شده و 35 ميليارد مابقي را صندوق انصار المجاهدين تامين كرده است .

وي همچنين به گزارش معاون فني و عمراني شهرداري در جلسه امروز شوراي شهر اشاره كرد و گفت : مهندس علي آبادي گزارشي از روند اجراي طرح ها و مشكلات پيش روي ارائه داد .

چمران در پايان گفتگو با خبرنگاران به حضور همزمان اعضاي شوراي شهر در دولت و شوراي شهر اشاره كرد و افزود : همان طور قبلا گفتم هيچ مشكلي در اين خصوص وجود ندارد و اگر بخواهيم يكي از اين دو انتخاب را قبول كنيم قطعا آن انتخاب شوراي شهر خواهد بود .

 

 

کد خبر 233546

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 4 =