دكتر محمود احمدي نژاد، رييس جمهور عصر امروز در مراسم توديع دكتر عارف و معارفه دكتر داودي به عنوان معاون اول رييس جمهور بر لزوم باز توليد و تثبيت فرهنگ دفاع مقدس به عنوان بزرگترين سرمايه و ذخيره فرهنگي و معنوي براي حركت آينده جامعه تاكيد كرد.

به گزارش خبرگزاري "مهر"،  دكتر احمدي نژ اد در اين مراسم هفته‌ دفاع مقدس را گرامي داشت و با تجليل از مقام شهيدان، تجلي و بروز آثار و كرامات فراوان انساني و معنوي در دوران دفاع مقدس را از والاترين افتخارات مردم ايران اسلامي دانست.

وي تصريح كرد كه پشت سرگذاشتن مشكلات، باز كردن گره‌ ها و رفع موانع از زندگي مردم در گرو حفظ، پاسداشت و تقويت فرهنگ دفاع مقدس است و ميزان موفقيت و آينده روشن و اميد بخش ملت ايران نيز منوط به پايبندي به آن ارزش‌ ها و كرامت‌ هاست.

رييس جمهور اظهار اميدواري كرد كه با تلاش توامان ملت و دولت، روحيه انقلابي و ارزش‌ هاي ايثار و فداكاري دوران مقدس به عنوان بزرگترين ميراث فرهنگي، سرمايه و ذخيره عظيم فرهنگي و معنوي ملت ايران حفظ و به نسل‌ هاي آينده منتقل شود.

دكتر احمدي نژاد به پيروزي‌ هاي تحسين برانگيز ملت ايران در طول هشت سال دفاع مقدس، با وجود مشكلات عظيم مادي آن دوران اشاره كرد و گفت كه مشكلات كنوني جامعه، از آن دوران سنگين ‌تر و قدرت امروز ملت ما كمتر از گذشته نيست و بدون ترديد با تلفيق درستي از تجربيات، دستاورد‌ها و ارزش‌ ها مي‌ توانيم مشكلات را در چنته‌ تدبير و تلاش خود برطرف كنيم.

در پايان اين مراسم رييس جمهور ضمن تقدير و تشكر از زحمات و تلاش‌ هاي دكتر عارف، به رسيم يادبود، هديه ‌اي به وي اعطا كرد.

کد خبر 233778

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 4 =