پاسخ بانک ملت به اظهارات مشاور شهرداری ساری درباره یک خبر

ساری – خبرگزاری مهر: مدیریت شعب بانک ملت مازندران به اظهارات مشاور شهرداری ساری در امور شوراها درباره ساخت و ساز غیرمجاز توسط این بانک پاسخ داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، اداره حقوقی بانک ملت مازندران در نمابری درباره اظهارات مشاور شهرداری ساری در امور شوراها درباره ساخت و ساز غیرمجاز توسط این بانک که در تاریخ 15 مردادماه بر روی خروجی این خبرگزاری قرار گرفته است آورده است: از آنجاییکه ساخت و ساز غیرمجاز اصولا به اقداماتی اطلاق می شود که فاقد پروانه ساخت بوده و این بانک نیز دارای پروانه ساختمانی شماره 21793.5 مورخه 29.4.74 صادره از سوی شهرداری ساری با کاربری اداری است.
 
در این نمابر آمده است: موضوع اعلامی صرفا به کسری پارکینگ و اختلاف کاربری تسری داشته که آنهم بودن ابلاغ به بانک و عدم رعایت ماده 75 قانون آیین دادرسی مدنی صورت گرفته که از سوی بانک مورد اعتراض قرار گرفته و در حال پیگیری است و هنوز قطعیت آرا صورت نگرفته است تا بتوان آن را رسانه ای کرد.
بنابراین عمل اظهار دهنده خلاف واقع بوده و نشر آن نشر اکاذیب محسوب و وفق قوانین رسیدگی به جرایم مطبوعات، جرم محسوب می شود.
 
به گزارش مهر، محمد حسین کیادهی مشاور شهرداری ساری در اور شوراها در بازدید از غرفه مهر در نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاریها و رسانه های مجازی از جریمه 50 میلیارد تومانی دوبانک در مرکز استان به دلیل ساخت و ساز خبر داده بود.
 
کد خبر 2346037

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 6 =