هيچگاه به مهمترين  نياز ايثارگران توجه نشد

استاد دانشگاه هنرهاي زيباي دانشگاه تهران در گفت و گو با گروه دفاع مقدس خبرگزاري مهر اظهار داشت : هيچگاه به مهمترين بخش مورد نياز ايثارگران كه توجه معنوي و ارزشي بود توجه نشد .

  بسيجي جانبازحسين رضوان افزود :  به تظر من به مهمترين بخش مورد نياز ايثارگران ورزمندگان و جانبازان كه بعد معنوي و ارزشي بود توجهي نشد وبيشتر مسئولين مربوطه فقط به قضاياي مادي توجه كردند و فكر كردند كه مشكل  ماُلي ايثارگران و جانبازان مشكل اصلي آنان است در حالي كه به بعد معنوي و ارزشي قضيه هيچ توجهي نداشتند.

وي با تاكيد بر اينكه تمهيدات مادي انديشيده شده نيز نتوانست  حتي نيازهاي معيشتي آنان را برآورده سازد گفت :   تقريبا در اواخر جنگ دو قضيه مطرح شد يكي بحث سهميه اي بود كه به افرادي كه جبهه رفته بودند مي دادند و يكي بحث مجوزهايي بود كه براي تشكيل شركتها و موسسات توليدي و يا خريد سهام شركتها به افراد ايثار گر مي دادند ، اين كار در جهت حمايت از قشري بود كه در جنگ حضور داشته و زحمت كشيده اند بود. اما از آنجا كه خيلي بي برنامه و غير اصولي انجام شد چندان ثمر بخش نبود . خصوصا در بحث دوم يعني موضوع شركت ها و ... بگذريم كه البته خيلي ها با همين امتيازات هم مخالف بودند .

وي در پايان خاطر نشان ساخت :  امتيازات در اين دو دسته ماند و تمام شد ولي هيچگاه به مهمترين بخش مورد نياز ايثارگران كه توجه  معنوي و ارزشي بود عنايتي نشد و متاسفانه ديد جامعه به علت همين تمهيدات مادي كه اكثرا هم ناموفق بودند ،  نسبت به ايثارگران عوض شد .

کد خبر 23523

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha