ناصر فیض؛ پرفروش‌ترین نویسنده شش ماه نخست حوزه هنری

دو کتاب طنز «فیض بوک» و «نزدیک ته خیار» از ناصر فیض در صدر فهرست پرفروش‌های سوره مهر در شش ماهه نخست سال جاری قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار مهر ناصر فیض و دو کتاب شعر طنز وی در صدر فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های سوره مهر در شش ماهه نخست سال جاری قرار گرفتند.

کتاب «فیض بوک» که هفتمین نوبت از چاپ خود را پشت سر می‌گذارد و کتاب «نزدیک ته خیار» از وی که تاکنون در چهار نوبت منتشر شده است رتبه‌های اول و سوم فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های سوره مهر در شش ماه نخست سال جاری را به دست آورد.

همچنین مجموعه اشعار فاضل نظری با عنوان «ضد» نیز که تاکنون در 12 نوبت بازچاپ شده است نیز از جمله پرفروش ترین کتاب‌های سوره مهر در شش ماه اول سال جاری و حائز رتبه دوم جدول پرفروش‌های این ناشر است.

سایر آثار نظری شامل مجموعه شعرهای «آنها» و «اقلیت» که تاکنون در 26 نوبت تجدید چاپ شده در رتبه‌های ششم تا هشتم فهرست پر‌فروش‌های سوره مهر را به دست آورده است و مجموعه شعر «گریه‌های امپراطور» که تاکنون در 29 نوبت تجدید چاپ شده نیز در رتبه پنجم فهرست پرفروش‌های سوره مهر قرار دارد.

همچنین کتاب «پایی که جا ماند» با 44 نوبت تجدید چاپ در رتبه چهارم، «دا» با 152 نوبت تجدید چاپ در رتبه هفتم، «زندان الرشید» در رتبه نهم و «آه با شین» در رتبه دهم قرا دارند.

در ادامه نیز کتاب‌های جلد دوم «ستاره‌های نبرد هوایی»، «تکاوران نیروی دریایی در خرمشهر»، «برانکار دربستی»، «رفاقت به سبک تانک»، «شطرنج با ماشین قیامت»، «کالک‌های خاکی» و... جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های سوره مهر در شش ماه نخست سال جاری بوده‌اند.

کد خبر 2374183

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 10 =