فراخوان بزرگ عرضه محصولات فرهنگي

شركت انتشارات سوره مهر وابسته به حوزه هنري سازمان تبليغات اسلامي به مناسبت گرامي داشت هفته دفاع مقدس، ازسي و يكم شهريورماه سال جاري به مدت يك هفته در سراسر كشور فراخوان بزرگ عرضه ي محصولات فرهنگي اعلام مي كند.

 به گزارش روابط عمومي انتشارات سوره مهر،  در اين راستا از وزارتخانه ها ، سازمانها، ارگانهاي دولتي و غير دولتي ، بسيج ، مساجد و ساير تشكلهاي فرهنگي و .... دعوت شده است با شرايطي سهل اين محصولات را كه عبارتند از : كتاب ، فيلم ،  سي دي و نوار كاست ، به صورت اماني و با تخفيف ويژه در اختيار گيرند و جهت برگزاري نمايشگاه در سراسر كشور اقدام نمايند .

رضا منتظري مديريت بازرگاني انتشارات سوره مهر درباره هدف  برگزاري اين نمايشگاهها گفت : از آنجائيكه برگزاري نمايشگاه به عنوان يكي از شيوه هاي مردمي توزيع است و از طريق آن ارتباط مستقيم و بي واسطه مخاطب با ناشر و صاحبان اثر در نمايشگاه صورت مي گيرد و با توجه به اينكه در جريان برگزاري نمايشگاه مخاطب در خصوص توزيع بهتر محصولات و نيز محصول دلخواه خود اظهار نظر مي نمايد يكي از شيوه هاي موثر در صنعت نشر است .
وي در ادامه ياد آور شد:  حوزه هنري در سالهاي گذشته نيز اقدام به برگزاري نمايشگاه در هفته دفاع مقدس مي كرد ، امسال نيز در طيف وسيعتري بصورت سهل وآسان و با شرايطي خاص درقالب فراخوان، محصولات خود را در اختيار متقاضيان بصورت اماني قرار مي دهد .
منتظري در خصوص عناوين كتابهاي موجود گفت : از آنجا كه حوزه هنري با توليد بيش از هزار عنوان كتاب جايگاه مطلوبي در ميان ناشران كشور دارد، سال گذشته نيز توليد كتب حوزه هنري بيش از يكصد و پنجاه عنوان در زمينه هاي مختلف پژوهشي ، ادبي ، فرهنگي ، سياسي و خاطرات جبهه و جنگ بوده است  سعي مي شود كه پرمخاطب ترين كتابها را به نمايشگاه ارسال نماييم.
وي افزود:  صراحتاً اعلام مي كنم كه حوزه هنري از معدود مراكز فرهنگي در كشوراست كه در زمينه چاپ و نشر آثار مربوط به دفاع مقدس  درقالبهاي مختلف اعم از: رمان ، شعر ، خاطرات جبهه و جنگ و  مقوله هاي تحقيقي و پژوهشي به صورت جدي مبادرت  ورزيده است .
وي درباره  استقبال مردم از اين محصولات نيز افزود:  هر وقت با تبليغات مناسب و اطلاع رساني دقيق مبادرت به برگزاري نمايشگاه كرديم به مراتب موفقتر بوديم . اميدوارم با توجه به شرايط زماني مناسب  و اطلاع رساني دقيق در اين خصوص، با موفقيت بيشتري اين نمايشگاه سراسري برگزار شود
.                   
کد خبر 23890

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 13 =