کلید تاسیس مرکز رشد خوشه های فناوری لوازم خانگی در اصفهان زده شد

اصفهان - خبرگزاری مهر: رئیس دانشگاه علمی کاربردی گروه انتخاب گفت: کلید تاسیس مرکز رشد خوشه های فناوری لوازم خانگی در اصفهان زده شد و هم اکنون این مرکز در کنار مراکز رشد کشور قرار گرفته است.

محسن حاج کاظمیان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: یکی از اقدامات موثر و مفید این دانشگاه، تاسیس مرکز رشد خوشه‌های فناوری لوازم خانگی بوده که توانستیم با پیگیری‌های زیاد مجوز این مرکز را از وزارت علوم دریافت کرده و از نخبگان مراکز علمی و صنعتی حمایت کنیم.

وی به وجه امتیاز این مرکز رشد با دیگر مراکز رشد در اصفهان اشاره کرد و افزود: در دیگر مراکز رشد، ابتدا ایده‌ها اجرا می‌شود و سپس به دنبال بازار فروش آن می‌روند اما در این مرکز ابتدا بازار فروش مشخص و تعیین و سپس ایده‌ها اجرایی می‌شود.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی گروه انتخاب خاطرنشان کرد: هم اکنون فعالیت های گروه صنعتی انتخاب در حوزه‌های مختلفی همچون لوازم خانگی، نفت، پتروشیمی، کشاورزی و گسترش می شود و ما نیز در همین راستا درصدد هستیم تا فعالیت‌های مرکز علمی ـ کاربردی گروه انتخاب را گسترش دهیم.

وی بیان داشت: مرکز رشد لوازم خانگی و صنایع وابسته، زیرمجموعه گروه صنعتی انتخاب و مرکز علمی کاربردی انتخاب به عنوان تنها مرکز رشد خصوصی در نشست پارک های علم و فناوری و مراکز رشد کشور حضور یافت.

حاج کاظمیان عنوان کرد: در دانشگاه علمی ـ کاربردی باید به دنبال نخبگانی بود که حوزه‌های مهارت پیشرو هستند، دانشجویانی داریم که از یک استاد دانشگاه نیز در امور فنی، حرفه‌ای‌تر هستند.

وی با بیان اینکه از مدیریت دانش در حوزه‌های صنعت و حرفه‌های مختلف را ایجاد می‌کنیم، گفت: به دنبال ارائه آموزش‌های کاربردی هستیم و به همین دلیل می‌توان دانشگاه علمی ـ کاربردی را مصداق ارتباط واقعی صنعت و دانشگاه دانست.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی گروه انتخاب تاکید کرد: تمام سالن‌های تولید و امکانات را در خدمت آموزش قرار داده‌ایم و یکی از اهداف ما ارتقای دانش در محیط کار است، قصد داریم استعدادهای نهفته را به فعلیت تبدیل کنیم، به دنبال مدیریت دانش‌ها و ارزش‌آفرینی هستیم.

کد خبر 2390880

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 5 =