برگزیده عکس‌های خبری ۸ آبان ۹۳

مجله مهر:تصاویر برگزیده امروز را از مرز رفح آغاز می کنیم. سپس نمونه‌ای از خودروهای آینده را خواهیم دید که در وین به نمایش گذاشته شده است. در ادامه به اعماق اقیانوس خواهیم رفت. ثبت لحظه‌ای کم‌نظیر از یک رنگین‌کمان در آسمان را خواهیم دید و در انتها هم تصویری از همزیستی مسالمت آمیز یک بوفالو با یک پرنده زیبا را خواهیم دید. با برگزیده عکس‌های خبری امروز به انتخاب «مجله مهر» همراه باشید.

پنجشنبه

نیروهای امنیتی مصر در رفح، نزدیک مرز با نوار غزه، عملیات نظامی انجام دادند. این تحرکات بعد از مجموعه‌ای از حملات مرگبار علیه نیروهای ارتش مصر صورت انجام می‌شود. (AFP)

 

پنجشنبه

نمونه‌ای منحصر به فرد از یک خودروی پرنده در وین به نمایش گذاشته شده‌است. سرعت این خودرو بر روی زمین ۱۶۰ کیلومتر و در آسمان ۲۰۰ کیلومتر در ساعت اعلام شده است. (Reuters)

 

پنجشنبه

شهروندان شهر شنیانگ در شمال شرق چین در حال آماده شدن برای جشن هالووین هستند.  چراغ به شکل کدو تنبل، اصلی ترین نماد جشن هالووین است. (AFP)

 

پنجشنبه

این هم شگرد جالب کشاورزان بلاروسی برای برداشت راحت تر محصول کلم. (Getty)

 

پنجشنبه

این‌جا چین نیست انگلیس است. چینی های دور از وطن، به مناسبت فرا رسیدن جشنواره چینی روشنایی، در شهر ویلشایر انگلیس اقدام به ساخت مجسمه‌های چراغانی کرده اند. (Telegraph)

 

پنجشنبه

این هم یک موجود بامزه و خوش‌رنگ که در اعماق اقیانوس زندگی می کند.  (REX)

 

پنجشنبه

یک عکاس کانادایی از پشت پنجره هواپیما تصویری بسیار زیبا و نادر از یک رنگین کمان بزرگ در زیر ابرها ثبت کرده است. (Caters)

 

پنجشنبه

فضاپیمای باربری ناسا لحظاتی پس از پرتاب، دچار حادثه شد و سقوط کرد. این حادثه ۲۰۰ میلیون دلار ضرر روی دست ناسا گذاشت. (Reuters)

 

پنجشنبه

ظاهرا این پرنده منقار طلایی، جایی بهتر از بین دو شاخ این بوفالو برای استراحت پیدا نکرده است. (Caters)

 

 

کد خبر 2412679

شهر خبر