برگزیده عکس‌های خبری ۱۰ آبان ۹۳

مجله مهر: تصاویر برگزیده امروز را با قربانیان بیماری مرگبار ابولا آغاز می‌کنیم. سپس به تماشای یک عکس دیدنی از یک مسابقه سپک‌تاکرا خواهیم نشست. در ادامه سری به برزیل می‌زنیم و از بحران خشکسالی در این کشور مطلع خواهیم شد. همچنین از ادامه درگیری‌ها بین فلسطینیان و اسرائیلی‌ها خبر خواهیم گرفت. با برگزیده عکس‌های خبری امروز به انتخاب «مجله مهر» همراه باشید.

شنبه

مسئولان بهداشتی در حومه شهر مونروویا، در حال خارج کردن پیکر بی‌جان یک پیرمرد لیبریایی از محل زندگیاش هستند. او یکی از قربانیان ابولا بود. (AP)

 

شنبه

این هم یک بچه گوریل با مزه که در آغوش مادرش  آرام گرفته است. (Reuters)

 

شنبه

مسابقه سپک‌تاکرا بین دو تیم میانمار و اندونزی، به میزبانی میانمار. (Zuma)

 

شنبه

کودک فلسطینی، در حالی که لباس مبارزان جنبش جهاد اسلامی را به تن کرده، روی پرچم رژیم صهیونیستی ایستاده‌است. صهیونیست‌ها دو روز است درهای مسجدالاقصی را به روی فلسطینیان بسته اند(Zuma)

 

شنبه

گریه و زاری همسر یکی از معدنچیان ترک که بر اثر سقوط معدن زغال سنگ در شهر کارامان ترکیه در اعماق زمین گیر افتاده اند.  (Zuma)

 

شنبه

تصویری از دریاچه خشک شده سد آتیباینها در سائوپائولوی برزیل. خشکسالی در سائوپائولو، موجب جیره بندی آب در این ایالت شده است. (Zuma)

 

شنبه

زنان مکزیکی در روز مردگان خود را به شکل ارواح درآورده اند. مکزیکی ها معتقدند اموات سالی یک روز برای دیدار با بستگانشان به زمین بر می گردند. (Reuters)

 

شنبه

امدادگران سریلانکایی در حال خارج کردن یک زن از زیر گل و لای هستند که توسط عده‌ای زنده‌به‌گور شده است. (AFP)

 

شنبه

یک معترض فلسطینی در حال پرتاب یک لاستیک مشتعل به سمت نیروهای امنیتی اسرائیلی است. «محمود عباس» اعلام کرده بستن مسجدالاقصی به مثابه اعلان جنگ است. (AFP)

 

شنبه

سربازان در پایتخت بورکینافاسو در حال سرکوب معترضان هستند. (Reuters)

 

شنبه

یک اورانگوتان ۱۴ ساله با آرامش تمام بر روی تختی در یک مرکز درمانی حیوانات در سوماترای اندونزی دراز کشیده است. (Getty)

 

کد خبر 2413387

شهر خبر