«این همه هدیه از خداست» کودکان را به خدا علاقه‌مندتر می‌کند

مجموعه 20 جلدی «این همه هدیه از خداست» نوشته مجید محبوبی با تصویرگری حمیدرضا بیدقی، خدا را به بچه‌ها می‌شناساند و آنها را به خداوند علاقه‌مندتر می‌کند.

مجید محبوبی، نویسنده مجموعه «این همه هدیه از خداست» در گفتگو با خبرنگار مهر، از انتشار این مجموعه 20 جلدی خبر داد و افزود: آشنایی با نعمت‌ها، زندگی را برای کودکان‌مان شیرین‌تر می‌کند و باعث افزایش ایمان و علاقه‌ آنان به خدای مهربان می‌شود. شناخت نعمت‌ها و تأمل در آنها، فکر و اندیشه‌ کودکان را رشد می‌دهد و نگاه بچه‌ها به جهان و موجودات گوناگون را دقیق‌تر می‌کند.

نویسنده کتاب «بازگشت خورشید»، آشنایی با نعمت‌های خدا را راهی برای شناخت بهتر کودکان از خدا دانست و افزود:  گفتگو درباره‌ نعمت‌های خداوند، یک روش قرآنی برای خداشناسی است و مجموعه‌ «این همه هدیه از خداست»، جهت تحقق همین اهداف برای کودکان آماده شده است.

مجموعه «این همه هدیه از خداست» نوشته‌ مجید محبوبی با تصویرگری حمیدرضا بیدقی برای کودکان منتشر شده است. این مجموعه در 20 جلد معمولی و همچنین در دو مجلد گالینگور از سوی انتشارات جمال قم منتشر شده است. «بازی و باغ سیب»، «دوست خوب آسیاب»، «بیب بیب برو کنار»، «چشم چشم خیابان» و... از جمله داستان‌های این مجموعه هستند.

کد خبر 2424654

شهر خبر