پیروزی ایثار قم برابر شهرداری آمل در سوپرلیگ بسکتبال با ویلچر کشور

قم - خبرگزاری مهر: مدیر تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم از پیروزی ایثار قم برابر شهرداری آمل در سوپرلیگ بسکتبال با ویلچر کشور خبر داد و گفت: صدرنشینی ایثار در پایان مرحله گروهی و صعود به دور بعد مسجل شده است.

علی خوشرفتار در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم در ادامه لیگ بر‌تر بسکتبال با ویلچر کشور شامگاه پنج شنبه در زنجان، برابر شهرداری آمل به پیروزی رسید و به یک پیروزی دیگر در این مسابقات دست یافت.

وی افزود: دور چهارم و پایانی از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ بر‌تر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور امشب ادامه یافت و تیم ایثار قم موفق به کسب یازدهمین پیروزی متوالی خود شد.

مدیر تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم گفت: در این مسابقه تیم ایثار قم برابر تیم شهرداری آمل به میدان رفت و موفق شد با ارائه یک بازی بر‌تر از‌‌‌ همان کوار‌تر نخست، اختلاف امتیاز خود را با حریف افزایش دهد و در ‌‌‌نهایت به ۲ امتیاز این بازی دست پیدا کند.

خوشرفتار بیان داشت: در این بازی، نماینده قم که پیش از این صدرنشینی خود را مسجل کرده بود توانست با نتیجه ۶۸ بر ۵۸ حریف مازندرانی خود را شکست دهد و جمع امتیازات خود را به عدد ۲۲ برساند.

وی عنوان کرد: این پیروزی سبب شد، رکورد ۱۰۰ درصدی پیروزی‌های ایثار قم در سوپرلیگ بسکتبال با ویلچر حفظ شده و و شاگردان عباس خاکی با انگیزه‌ای دو چندان به استقبال دیدار با هیئت زنجان بروند.

مدیر تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم ابراز داشت: تیم‌های حاضر در گروه‌های دوگانه، طی ۴ مرحله به میزبانی هر یک از تیم‌ها با هم مسابقه می‌دهند و در ‌‌‌‌نهایت پس از مشخص شدن تیم‌های اول تا چهارم هر گروه، تیم‌ها به صورت ضربدری با هم روبرو می‌شوند.

خوشرفتار تصریح کرد: تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم تاکنون سه بار در مسابقات لیگ بر‌تر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور شرکت کرده و دو عنوان نایب‌قهرمانی و یک مقام پنجمی در کارنامه دارد درحالی‌که دو نایب‌قهرمانی ایثار قم در سال‌های ۹۱ و ۹۲ رقم خورده است.

وی خاطرنشان کرد: بازیکنانی چون مرتضی عابدی، عادل طرفی، حکیم منصوری، علی کمالی فر، ابوالفضل قنبری، محمدحسین بنا زادگان، اسماعیل ابوطالبی، محمد کریمی و سید رضا حسینی بازیکنان تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم را در این مسابقات تشکیل می‌دهند این تیم در آخرین مسابقه خود با هیئت زنجان روبرو می‌شود.

کد خبر 2425376

برچسب‌ها

شهر خبر