اعتراض سپاهانی‌ها به داوری/ کمک پزشک سپاهان برای مداوای بازیکن صبا

اصفهان- خبرگزاری مهر: کادر فنی تیم هندبال سپاهان نسبت به عملکرد داوری در دیدار شب گذشته تیم اصفهانی مقابل صبای قم معترض بودند.

به گزارش خبرنگار مهر، حواشی دیدار تیم‌های هندبال سپاهان اصفهان و صبای قم که در چارچوب رقابت‌های هفته ششم لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در ورزشگاه سجادی اصفهان برگزار شد، به شرح زیر است:

* با توجه به اینکه سپاهان چند هفته نتیجه نگرفته بود، مسئولان باشگاه سپاهان و هواداران این تیم اصفهانی برای روحیه دادن به این تیم اصفهانی به سالن محل ورزشگاه آمده بودند.

نزدیک ۵۰ نفر از هواداران خانم تیم سپاهان و تعدادی از اعضای باشگاه اصفهانی به ورزشگاه سجادی اصفهان آمده بودند و بازی را از نزدیک تماشا می‌کردند؛ در سوی دیگر نیز تماشاگران آقای سپاهان به شدت تیم را تشویق می‌کردند.

* تعدادی از پیشکسوتان هندبال اصفهان در کنار مهرزاد خلیلیان، مدیرعامل باشگاه سپاهان و می‌آبادی، رئیس هیئت هندبال اصفهان در این بازی حضور داشته و مسابقه را از نزدیک تماشا می‌کردند.

* پس از مشکلات بسیار، بازیکن لبنانی تیم سپاهان در این بازی برای تیم اصفهانی بازی می‌کرد و سرمربی تیم بارها با او صحبت می‌کرد.

* هواداران تیم سپاهان در بنری، اصفهان را پایتخت هندبال ایران عنوان کرده بودند و خواستار موفقیت این تیم اصفهانی بودند.

* نارضایتی آرام رحیمی‌زاده، سرمربی تیم سپاهان به داوری در نیمه نخست بازی مشهود بود و او بعد از پایان نیمه نخست بازی، به ناظر داوری نسبت به این مسئله گلایه کرد؛ وی در نیمه دوم بازی نیز بارها به داوری مسابقه اعتراض کرده و خواستار تغییر در رویه این قضاوت بود.

* یکی از بازیکنان صبا در یک صحنه نسبت به صحبت‌های بازیکن لبنانی سپاهان اعتراض کرد که داور به او به خاطر این صحبت‌ها تذکر داد.

* به دلیل مصدومیت یکی از بازیکنان تیم صب در نیمه دوم، پزشک تیم سپاهان برای مداوای این بازیکن، به یاری پزشک تیم صبا آمد.

* در شرایطی که تیم سپاهان در دقایق پایانی اختلاف خود را اندک می‌دید، حضور بازیکنان جوان تیم سپاهان باعث شد که اختلاف امتیازی سپاهانی‌ها افزایش یافته و به پیروزی برسند.

سپاهان توانست در این بازی به پیروزی رسیده و پس از نتایج ضعیف خود در ۳ هفته متوالی، در این مسابقه پیروزی را ازآن خود کند.

کد خبر 2425379

برچسب‌ها

شهر خبر