بسکتبال باید از ضعف های داوری پاک شود/ اولویت پمینا بومی‌گرایی است

اصفهان – خبرگزاری مهر: سرمربی تیم بسکتبال پمینای اصفهان گفت: ضعف‌های داوری باید از بسکتبال رخت بسته و دور شود و با نظارت مناسب، باید این مشکلات برطرف شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن صادق‌زاده شامگاه پنجشنبه پس از شکست مقابل مهرام تهران در هفته چهارم لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور با اشاره به شرایط تیم پمینا اظهار داشت: بسکتبال اصفهان در سطح بالایی قرار دارد و انتظارات از نماینده اصفهان بالا بوده و اگرچه ما باید این افتخارات اصفهان را حفظ کنیم اما نباید انتظارات از تیم پمینا بالا برود.

وی با بیان اینکه ما باید نماینده اصفهان را در لیگ برتر حفظ کنیم، بیان داشت: برخی بازیکنان تیم در میانه‌های بازی قوای خود را از دست دادند و خسته می‌شدند اما در کنار آن بازیکنان جوان نیز عقب می‌کشند و به همین دلیل ما نتوانستیم در مسابقه مقابل مهرام به خوبی ظاهر شویم.

سرمربی تیم بسکتبال پمینای اصفهان با بیان اینکه اولیت تیم پمینا در فصل جاری، استفاده از بازیکنان بومی است، تصریح کرد: خوشحالم که بازیکنان تیم همه بومی هستند و ما تلاش می‌کنیم که شرایط تیم را بهبود بخشیم و در هفته‌های گذشته، روند رو به رشدی داشته‌ایم.

وی ادامه داد: بازیکنان تیم همه به دنبال نتیجه‌گیری تیم بوده و تلاش می‌کنند که شرایط پمینا را بهبود بخشند و خوشحال هستم که شرایط تیم اینگونه است.

صادق‌زاده در پاسخ به سئوالی درباره داوری این دیدار گفت: در حال حاضر هماهنگی خوبی بین کمیته داوران و کمیته مسابقات صورت گرفته و پیگیری‌های مناسبی در این باره انجام می‌‌شود اما باید کاری کنیم که ضعف‌های داوری بسکتبال را برطرف کنیم.

 

 

کد خبر 2425418

شهر خبر