اکیپ پزشکی به مناطق محروم نیر اعزام می شود

نیر – خبرگزاری مهر: فرماندار نیر از اعزام اکیپ های پزشکی به مناطق محروم این شهرستان همزمان با هفته بسیج خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، اکبر صمدی ظهر جمعه در بازدید از پایگاه های مشاوره دینی بسیج گفت: در طول هفته بسیج ۳۴ برنامه مختلف در سطح شهرستان برگزار خواهد شد که یکی از شاخص ترین  آن اعزام اکیپ های پزشکی به مناطق محروم و روستایی با هدف ویزیت و درمان رایگان است.

وی با بیان اینکه بسیج ارتش مردمی است، اضافه کرد: بسیج در عرصه‌های مختلف جان بر کف آماده دفاع از اسلام، میهن و انقلاب است و فلسفه وجودی بسیج در دوران هشت سال دفاع مقدس ظاهر شد.

به گفته صمدی استفاده از ظرفیت بسیج یک اصل است و باید از حضور موثر نیروهای مردمی در قالب بسیج در عرصه های مختلف به شکل بهینه بهره گرفت.

فرماندار نیر در تشریح سایر برنامه های هفته بسیج به دیدار فرماندهان و مسئولان با امام جمعه شهرستان، برگزاری یادواره های شهدا، افتتاح سالن ورزشی صالحین کورائیم، افتتاح پایگاه مقاومت شهید فکریان حاج محمود و دیدار با خانواده های شهدا اشاره کرد.

وی با بیان اینکه در طول هفته آتی مسابقات ورزشی، نشست های بصیرتی و محافل انس با قرآن کریم برگزار می شود، اضافه کرد: تجلیل از بسیجیان فعال و شاخص، برگزاری همایش اقتصاد مقاومتی، غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا از جمله برنامه های هفته بسیج در ناحیه نیر است.

صمدی همچنین اجتماع بزرگ بسیجیان در پنج آذر را یادآور شد و گفت: این مراسم با حضور بسیجیان و فرماندهان حوزه ها و پایگاه ها و اقشار مختلف مردم و مسئولان در محل سالن صالحین حوزه شهری برگزار خواهد شد.

وی برگزاری پایگاه های مشاوره دینی را با هدف پاسخگویی به سوالات دینی عنوان کرد و افزود: تمامی دستگاههای دولتی و اداری آمادگی لازم جهت همکاری در اجرای برنامه های مختلف هفته بسیج را دارند.

کد خبر 2425510

شهر خبر