بسیجیان ازبهترین مدافعان اسلام وانقلاب هستند

سنندج-خبرگزاری مهر: امام جمعه موقت سنندج عنوان کرد: بسیجیان همواره جزو بهترین مدافعان اسلام و انقلاب بوده و هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، ماموستا سید احسن حسینی ظهر امروز در خطبه های نمازجمعه سنندج با تبریک فرارسیدن هفته بسیج گفت: پیروزی انقلاب اسلامی و استمرار و استحکام آن تاکنون مدیون جوانمردی ها و ایثارگری های بسیجیان بوده است.

وی عنوان کرد: بسیجیان همواره در عرصه ها و زمینه های مختلف اعم از علمی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی افتخارات زیادی برای نظام کسب کرده اند.

وی با بیان اینکه بسیجیان تاثیرگذارترین و بهترین نیروی مدافعان اسلام و انقلاب بوده و هستند، اظهارداشت: اگر روحیه و تفکر بسیجی همواره در جامعه نمود داشته باشد قطعا شاهد توسعه و پیشرفت های بیشتری خواهیم بود.

امام جمعه موقت سنندج ادامه داد: امروز همگان با تفکر و روحیه بسیجی آگاهی دارند و فرهنگ بسیجی حتی فراتر از مرزهای کشورمان گسترش داشته است.

ماموستا حسینی در بخش دیگری از سخنانش به وحدت و انسجام میان مسلمانان اشاره کرد و افزود: مسلمانان هر زمان که از وحدت و انسجام خود دفاع کردند دشمن قادر به نفوذ و غلبه برآنها نبوده است.

وی با بیان اینکه وحدت مهمترین سلاح مسلمانان در برابر توطئه های دشمنان است، بیان کرد: در برهه کنونی که تمامی دشمنان دین مبین اسلام با هم متحدشدند که این دین الهی را از بین ببرند باید مسلمانان با بصیرت و هوشیاری مانع از رسیدن آنها به این هدف شومشان شوند.

وی عنوان کرد: ترویج و گسترش مبانی دینی و اعتقادی در جامعه و لزوم توجه به احکام اسلامی از جمله مسائل اساسی و کلیدی است که باید در جوامع اسلامی بیشتر به آنها پرداخته شود.

امام جمعه موقت سنندج ادامه داد: دین اسلام امروز بیش از هر زمان و موقعیت دیگری به وحدت میان مسلمانان نیاز دارد چرا که رمز موفقیت و اقتدار مسلمین در داشتن وحدت و انسجام است.

ماموستا حسینی از روحانیون و اساتید دانشگاه خواست که نسل جوان را با آموزه های دین اسلام به خوبی آشنا کنند چراکه همواره انحراف جوانان و نوجوانان ما جزو اهداف دشمن بوده است.

کد خبر 2425607

شهر خبر