پدیده یکی از سرسخت‌ترین حریفان ذوب‌آهن است/ شب قبل از بازی سئوال حاشیه‌ای نپرسید!

اصفهان – خبرگزاری مهر: مربی تیم ذوب‌آهن اصفهان گفت: پدیده یکی از سرسخت‌ترین حریفان ذوب‌آهن بوده و با توجه به اهمیت دیدار ما مقابل این تیم، به شدت سه امتیاز آن را نیاز داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی حسینی عصر امروز در نشست خبری قبل از دیدار با پدیده مشهد اظهار داشت: با توجه به شرایط جدول، این آخرین بازی نیم‌فصل، دیدار مشکلی بوده و اگر ما بتوانیم مقابل پدیده به پیروزی برسیم، در جدول صعود چند پله‌ای داشته و حتی می‌توانیم به جای این تیم قرار گیریم.

وی افزود: از سوی دیگر اگر پدیده مقابل ما به پیروزی برسد، از قعر جدول جدا شده و به بالا صعود می‌کند بنابراین این مسابقه از حساسیت بسیاری برخوردار است.

مربی تیم ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به غیبت دو بازیکن تیمش در این دیدار بیان داشت: قاسم دهنوی محروم بازی و پویا سیف‌پناهی به دلیل مصدومیت دیدار دوستانه با سپاهان در این بازی به میدان نمی‌روند.

وی در پاسخ به سئوالی پیرامون میزان شناختش از پدیده گفت: ۵ بازی گذشته پدیده را مشاهده کرده و آنالیز کرده‌ایم؛ این تیم در فاز دفاعی یکی از بهترین تیم‌های لیگ بوده و شرایط تهاجمی خوبی دارد اما ما شناخت خوبی از این تیم داشته و امیدوار هستیم که با یک بازی خوب برابر این تیم پیروز شویم.

حسینی در پاسخ به این سئوال که آیا محمدباقر صادقی در پایان نیم‌فصل از ذوب‌آهن جدا می‌شود یا خیر، خاطرنشان کرد: شب قبل از بازی بهتر است درباره مسائل حاشیه‌ای صحبتی نشود!

کد خبر 2425694

برچسب‌ها

شهر خبر