درگیری بازیکنان و استقبال پرشور هواداران قمی

قم - خبرگزاری مهر: تیم‌های فوتسال ماهان تندیس قم و گیتی پسند اصفهان در چارچوب لیگ بر‌تر فوتسال در حالی به تساوی رسیدند که این مسابقه حواشی خاصی داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقه تیم‌های فوتسال ماهان تندیس قم و گیتی پسند اصفهان در میان تدابیر شدید امنیتی به تساوی رسید تا دو تیم به یک امتیاز قناعت کنند.

در حاشیه این مسابقه، تیم ماهان تندیس قم با ترکیب اولیه حمید رشیدی، ابوالقاسم عروجی، علیرضا وفایی، سعید قاسمی و محمد کرمانی به میدان آمد که نیمکت نشینی مسعود ایازی و حضور حمید رشیدی درون قفس توری ماهان از نکات جالب بود.

استقبال پرشور هواداران قمی سبب شد جو سنگین و پرفشاری برای تیم گیتی پسند اصفهان ایجاد شود به طوری که سوت‌های ممتد تماشاگران قمی در هنگام پا به توپ شدن بازیکنان گیتی پسند در نیمه دوم، تمرکز حریف اصفهانی را با اخلال مواجه می‌کرد.

ماهان تندیس در نیمه نخست موقعیت‌های پرشماری به دست آورد اما آن‌ها را یکی پس از دیگری از دست داد و البته در هر نیمه یک بار نیز توپ را به تیرک دروازه سپهر محمدی دروازه‌بان گیتی پسند کوبید.

خبرنگاران رسانه‌ها برای پوشش این مسابقه با مشکل ورود به سالن مواجه شدند و پس از سوت آغاز مسابقه توانستند به سختی وارد سالن شوند ضمن اینکه ازدحام جمعیت به حدی بود که خبرنگاران در میان تماشاگران مسابقه نشسته بودند و این مشکل، هنوز که هنوز است در سالن شهید حیدریان قم وجود دارد.

در دقایق پایانی نیمه نخست، بین محمد کشاورز کاپیتان گیتی پسند و نیمکت ماهان تندیس درگیری رخ داد که این درگیری سبب شد بازی چند دقیقه‌ای متوقف شود.

در بین دو نیمه مسابقه، از تیم فوتسال آرش قم قهرمان لیگ فوتسال نوجوانان قم تقدیر شد و کریم بهرامی رئیس هیئت فوتبال قم جام قهرمانی را به این تیم تقدیم کرد.

حمید رشیدی دروازه‌بان تیم ماهان تندیس قم در این بازی ۲ بار در موقعیت تک به تک مانع از گلزنی گیتی پسند شد و روی گل‌های دریافت شده نیز چندان مقصر نبود.

پیش از آغاز نیمه نخست، عده‌ای از تماشاگران علیه محمد کشاورز شعار می‌دادند که با وساطت مرتضی روحیان مسئول حراست اداره کل ورزش و جوانان قم و محمد کرمانی و علیرضا وفایی بازیکنان ماهان تندیس، این شعار‌ها خاتمه پیدا کرد.

علیرضا وفایی بازیکن ملی پوش ماهان تندیس که در این بازی روز پرفروغی را پشت سر گذاشت از سوی تماشاگران با لقب جادوگر آسیا تشویق شد در حالی که این بازیکن، در بازی پیشین خانگی ماهان تندیس برابر حفاری مورد تشویق قرار نگرفته بود.

پس از پایان وقت بازی، بار دیگر بین محمد کشاورز و نیمکت ماهان تندیس درگیری رخ داد که با مدیریت مسئولان و بازیکنان دو تیم، این درگیری ختم به خیر شد و ناصر شریفی مدیرعامل ماهان تندیس با حضور در میدان، چند بازیکن تیم گیتی پسند از جمله محمد کشاورز و احمد اسماعیل‌پور را بوسید و از آنان دلجویی کرد.

پس از پایان مسابقه، جو ملتهب سالن برگزاری مسابقه سبب شد تیم گیتی پسند بسیار دیر‌تر از حد معمول از رختکن خارج شود.

کد خبر 2425725

برچسب‌ها

شهر خبر