نقش جهان دو ساله آماده می‌شود

مدیرعامل شرکت مبارکه فولاد سپاهان بااشاره به این موضوع که پروژه نقش جهان نزدیک به 20 سال است که ساختش آغازشده است، گفت: ظرف دو سال آینده این پروژه را به بهره برداری خواهیم رساند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سبحانی نیا پس از امضای توافق نامه واگذاری استادیوم هفتادو پنج هزار نفری نقش جهان به شرکت فولاد مبارکه سپاهان اظهار داشت: نمی توانیم بگوییم این پروژه استانی است بلکه این یک سرمایه گذاری ملی وماندگار برای استان و کشور است که مسابقات استانی، ملی و بین المللی را می تواند میزبانی کند.

سبحانی نیا تصریح کرد: تقبل تکمیل فاز یک و اجرای فاز دو استادیوم نقش جهان در راستای مسئولیت های اجتماعی فولاد مبارکه است. به هر حال این شرکت ضمن این که شرکت بزرگ تولیدی است مسئولیت های اجتماعی هم دارد که باید در منطقه استقرارش انجام دهد.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه سپاهان در پایان گفت: بر اساس توافقی که با پیمانکار کرده ایم آن ها موظف اند ظرف 20 ماه پروژه را تکمیل کنند وبه ما تحویل دهند. آن چه که امروز در خصوص هزینه ها برآوردشده 30 میلیارد تومان است که باید ریز آن را با پیمانکار به توافق برسانیم.

کد خبر 2432792