بهداری دانشگاه امیرکبیر شبانه روزی می‌شود/ پزشک زنان در خوابگاه دختران

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر از شبانه روزی شدن خدمات بهداری در این دانشگاه خبر داد و گفت: در خوابگاه های دختران از پزشکان مخصوص خانم ها استفاده خواهد شد .

رضا صراف در حاشیه اولین سمینار رابطین بهداشت دانشجویی دانشگاه صنعتی امیر کبیر در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: اولین برنامه ما این است که بهداری دانشگاه را به بهترین ابزار و تجهیزات مجهز کنیم که این کار آغاز شده است .

وی ادامه داد: یک بودجه 200 میلیون تومانی در حال حاضر به تجهیز بهداری دانشگاه اختصاص داده ایم و تا آخر سال این مقدرا را افزایش خواهیم داد .

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر افزود: تجهیزات اولیه باید اول در بهداری دانشگاه فراهم شود و سطح خدمات پزشکی و فوریت پزشکی را باید افزایش دهیم و قرار است بهداری را شبانه روزی کنیم .

وی با بیان اینکه باید آمبولانس های فرسوده و از رده خارج دانشگاه به  آموبولانس هایی سریع تبدیل شود تا دانشجویان از خدمات پزشکی در کمترین زمان استفاده کنند خاطرنشان کرد: باید سطح بالایی از خدمات پزشکی فراهم شود و ما دنبال این هستیم از تخصصی های مختلف پزشکی برای دانشجویان بهرمند شویم .

صراف ادامه داد:  اکنون بیشتر، پزشکان عمومی خدمات رسانی می کنند و ما در صدد هستیم که حداقل در یکی دو مورد که دانشجویان بیشتر مراجعه می کنند خدمات تخصصی ارایه دهیم .

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر افزود: در خوابگاه‌ها به ویژه خوابگاه دختران از پزشک مخصوص خانم ها استفاده خواهیم کرد و  همچنین در خوابگاه ها از پزشکان و روانشناسان بهرمند خواهیم شد و خدمات خدمت رسانی را افزایش خواهیم داد تا دانشجو در خوابگاه احساس خانه را داشته باشد .

کد خبر 2445107

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 9 =