آقای داورزنی؛ خیلی مانده مربی شوی/ شاید منصوری در یک سالن دیگر بوده!

سرمربی تیم فوتسال شرکت حفاری با انتقاد شدید از سرمربی و مدیرعامل تیم منصوری قرچک، گفت: داورزنی گفته است که ما جنبه باخت نداشتیم ولی باید بگویم خیلی مانده است تا شما مربی شوی!

سید محمد ناظم الشریعه در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره اتفاقات هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال و نیمه تمام ماندن بازی این تیم با شهید منصوری، اظهار کرد: ما 3 بر صفر از حریف عقب بودیم ولی یک گل زدیم و در دقیقه پایانی هم به بازی پنج نفره روی آوردیم. جریان بازی به نفع ما بود ولی متاسفانه از روی نیمکت تیم منصوری، یک بطری آب داخل زمین افتاد و در بازی وقفه ایجاد شد.

چطور یک مربی نمی‌داند روی نیمکتش چه اتفاقی می‌افتد
وی افزود: این در حالی بود که ما موقعیت گلزنی داشتیم. پرتاب بطری از سوی نیمکت یک تیم به داخل زمین یک بی احترامی محض است. سرمربی تیم منصوری هم که از این اتفاق ابراز بی اطلاعی کرده بود! چطور یک مربی نمی‌داند روی نیمکتش چه اتفاقی می‌افتد؟

لیدر منصوری با مشت به گوش بازیکن ما کوبید
سرمربی حفاری تاکید کرد: بعد از اینکه بطری آب از زمین برداشته و شرایط زمین مساعد شد، یکی از لیدرهای منصوری کنار خط آمد و با مشت به گوش دروازه بان ما کوبید. گلر ما کنار خط بود تا اگر توپ لو رفت به سرعت به دروازه برگردد ولی متاسفانه او را زدند. ما هم ترجیح دادیم بازی نکنیم و به خاطر نبود امنیت، به رختکن فرار کردیم.

ناظم الشریعه در ادامه، خاطرنشان کرد: من کاری به تماشاگران ندارم ولی لیدرها منتسب به باشگاه هستند. فحاشی و توهین‌ها هم زیر سر لیدرها بود.

آقای داورزنی، خیلی مانده تا سرمربی شوی!
وی همچنین درباره صحبت‌های سرمربی منصوری که گفته بود "ناظم الشریعه و حفاری جنبه باخت نداشتند"، گفت: آقای داورزنی بیخود می‌کنند که می‌گویند ما جنبه باخت نداریم! اصلا ما به همه باخته‌ایم. ما که ادعایی نداریم. من برای داورزنی متاسفم. خیلی مانده تا او مربی شود. ما هر وقت شکست خورده‌ایم، آنرا قبول کرده‌ایم و کاری به حریف نداشته‌ایم ولی ایشان بهتر است به نیمکتش نگاه کند. شما مسئول نیمکت و تیم منصوری هستی و نباید اجازه می‌دادی بطری به زمین پرتاب شود.

با یک برد بهار نمی‌آید
سرمربی حفاری افزود: آیا اخلاق این است که به بازیکنان تیم میهمان فحش بدهند و ما هم هیچ چیز نگوییم؟ واقعا اتفاقات بازی روز گذشته ناراحتم کرد ولی باید به داورزنی بگویم با یک برد بهار نمی‌آید! این اخلاق است که در ورزش می‌ماند.

این اتفاق روی پیشانی منصوری ماند
ناظم الشریعه با بیان اینکه بردها تمام می‌شود و اخلاق ماندنی است، گفت: این اتفاق و پرتاب بطری روی پیشانی تیم منصوری ماند. همانطور که چند سال پیش این اتفاق در قم افتاد و این اتفاق روی پیشانی آنها هم مانده است.

شاید منصوری در سالن دیگری بوده!
وی درباره صحبت‌های کریم منصوری مدیرعامل باشگاه منصوری مبنی بر اینکه یک تماشاگر وقتی بازی در جریان نبود وارد زمین شد، اظهار کرد: من برای منصوری هم متاسفم. شاید منصوری در یک سالن دیگر بوده و بازی دیگری را می‌دیده است! لیدر منصوری و یک نفر دیگر وقتی گلر ما را زدند که تیم ما در حمله بود و بازی جریان داشت.

چرا هیچ دوربینی نبود؟
سرمربی حفاری ادامه داد: اگر آقایان راست می‌گویند چرا هیچ دوربینی در سالن وجود نداشت. اگر یک دوربین وجود داشت، آنها رسوا می‌شدند.

اگر ما را بازنده کنند، اعتراض می‌کنیم
ناظم الشریعه در پایان درباره نتیجه مسابقه نیمه تمام هم گفت: اگر ما را بازنده اعلام کنند، قطعا اعتراض می‌کنیم و ساکت نمی‌نشینیم. کمیته انضباطی ناظر داشته و باید بداند چه اتفاقاتی در آن بازی افتاد. ما نه دروازه بان داشتیم که به بازی ادامه بدهیم و نه امنیت. امیدوارم رای کمیته انضباطی عادلانه باشد.

کد خبر 2472373

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 13 =