انتخابات اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی فارس برگزار می شود

شیراز- هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی استان فارس 18اسفند ماه 1393 برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس  هیئت اجرایی هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی گفت: از تمامی اعضای اتاق بازرگانی شیراز  اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی که دارای شرایط قید شده در قانون بوده و داوطلب عضویت در هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز  هستند دعوت به عمل می آید.

علی همتی افزود: از اعضای اتاق شیراز اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی که دارای شرایط ذیل بوده و داوطلب عضویت در هیات نمایندگان اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز هستند، درخواست می شود از ساعت هشت و 30 دقیقه روز شنبه چهارم اسفند ماه تا ساعت 16و 30 دقیقه روز شنبه 11 اسفند با تکمیل فرم داوطلبین عضویت، با در دست داشتن کلیه مدارک برابر آگهی هشتمین دوره انتخابات اتاق های سراسر کشور در محل ثبت نام شخصا حضور یافته و اقدام به ثبت نام کنند.

همتی اضافه کرد: افراد داوطلب هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی  شیراز می توانند شخصا به سامانه ثبت نام به آدرس الکترونیکی http://cscs.ir:90 مراجعه کرده و امور اولیه ثبت نام را انجام دهند.

وی اظهار داشت: فرم ثبت نام باید بوسیله شخص داوطلب عضویت در هیات نمایندگان در محل دبیرخانه، تکمیل و به همراه مدارک مربوطه به دبیرخانه هیات اجرایی بصورت حضوری، تسلیم و رسید دریافت شود.

رئیس  هیئت اجرایی هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی  فارس تصریح کرد : براساس اجرای تبصره 2 ماده 15 و مواد 12 و 13 قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران، رای گیری هشتمین دوره هیات های نمایندگان اتاق های بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی سراسر کشور از ساعت8 الی 18 روز دوشنبه 18 اسفندماه 1393، در محل اتاق ها برگزار خواهد شد.

کد خبر 2472607

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 11 =