نتایج کامل روز نخست مرحله سوم لیگ شنا جام خلیج فارس

نخستین روز از سومین مرحله مسابقات شنای قهرمانی باشگاه های کشور با برگزاری پنج ماده در نوبت عصر امروز (دوشنبه) به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ روز نخست مرحله سوم دوازدهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاه های کشور در حالی به پایان رسید که تیم سرزمین موج های آبی مشهد با ۲۶۲۵ امتیاز به روند صدرنشنی‌اش ادامه داد. تیم های نفت تهران و مقاومت هم به ترتیب با ۲۲۳۲ و ۲۱۷۴ امتیاز در رده دوم و سوم تیمی قرار گرفتند.

مرحله سوم دوازدهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاه‌های کشور با حضور ۲۴۰ شناگر از سراسر کشور در استخر آزادی تهران در حال برگزاری است. این مرحله از مسابقات فردا (سه‌شنبه) با معرفی تیم ها و نفرات برتر به پایان می رسد.

 در رقابت‌های صبح امروز (دوشنبه) رهام پیروانی شناگر جوان تیم مقاومت موفق شد با ثبت زمان ۲۷ثانیه و ۸۶صدم ثانیه رکورد ملی ماده ۵۰متر کرال پشت در رده سنی ۱۷-۱۵ سال را بهبود بخشد. رکورد پیشین این ماده ۲۷ثانیه و ۹۳صدم ثانیه و در اختیار خود او بود.

نتایج تیمی روز نخست مرحله سوم مسابقات قهرمانی شنای باشگاه های کشور:

۱-تیم سرزمین موج های آبی مشهد با ۲۶۲۵ امتیاز

۲-تیم نفت تهران با ۲۲۳۲ امتیاز

۳-تیم مقاومت با ۲۱۷۴ امتیاز

*نفرات  و تیم های برتر روز نخست مرحله سوم مسابقات شنا قهرمانی باشگاه های کشور:

ماده ۲۰۰ متر کرال پشت

۱-رهام پیروانی از تیم مقاومت با زمان ۰۲٫۰۸٫۲۸

۲-محمد صحافی مقدم از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۲٫۲۰٫۲۴

۳-امیر سالار طالیان از تیم پایگاه قهرمانی شنای آزادی با زمان ۰۲٫۲۵٫۵۴

 

ماده ۱۰۰ متر آزاد

۱-پویا جدیدی از تیم نفت امیدیه با زمان ۰۰٫۵۳٫۷۹

۲-مهدی انصاری از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۰٫۵۳٫۸۲

۳-احمدرضا جلالی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۰٫۵۳٫۸۹

 

ماده ۵۰ متر قورباغه

۱-شایان عظیمی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۰٫۳۱٫۵۸

۲-آرش قبادی از تیم مقاومت با زمان ۰۰٫۳۱٫۶۲

۳-آرمان صیدی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۰٫۳۲٫۳۰

 

ماده ۸۰۰ متر آزاد

۱-آرین علیایی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۹٫۲۳٫۷۶

۲-امیررضا خراسانی از تیم ناجیان راستین البرز با زمان ۰۹٫۲۶٫۱۸

۳-امیرحسین عباسیان از تیم نفت تهران با زمان ۰۹٫۲۷٫۳۷

 

ماده ۴۰۰ متر مختلط انفرادی

۱-احمدرضا جلالی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۴٫۵۹٫۴۱

۲-سامان سپیددست از تیم موج با زمان ۰۵٫۰۵٫۸۹

۳-امیرعباس امراللهی از تیم موج با زمان ۰۵٫۰۹٫۶۳

 

ماده ۵۰ متر کرال پشت

۱-جمال چاوشی فر از تیم نفت تهران با زمان ۰۰٫۲۷٫۷۵

۲-رهام پیروانی از تیم مقاومت با زمان ۰۰٫۲۷٫۸۶

۳-سروش قندچی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۰٫۲۹٫۲۵

 

ماده ۲۰۰ متر پروانه

۱- فرهاد فیاض از تیم مقاومت با زمان ۰۲٫۱۹٫۱۷

۳-امیرعباس امراللهی از تیم موج با زمان ۰۲٫۲۱٫۸۱

۳- امیررضا اصغرزاده از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۲٫۲۴٫۴۹

 

ماده ۵۰ متر آزاد

۱-مهدی انصاری از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۰٫۲۴٫۳۸

۲-رهام پیروانی از تیم مقاومت با زمان ۰۰٫۲۴٫۷۰

۳-محمد شاملو از تیم نفت امیدیه با زمان ۰۰٫۲۴٫۹۳

 

ماده ۲۰۰ متر قورباغه

۱-آریا نسیمی شاد از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۲٫۲۶٫۳۹

۲-آرمان صیدی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۲٫۳۸٫۰۴

۳-امیرمحمد ساهویه از تیم شهید شوشتری نیشابور با زمان ۰۲٫۴۴٫۸۴

 

ماده ۴۰۰ متر آزاد

۱-امیررضا خراسانی از تیم ناجیان راستین البرز با زمان ۰۴٫۳۱٫۱۴

۲-آرین علیایی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۴٫۳۵٫۷۸

۳-امیرحسین عباسیان از تیم نفت تهران با زمان ۰۴٫۳۶٫۷۴

 

ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی

۱-قندچی، انصاری، سرابی و جلالی (سرزمین موج های آبی) با زمان ۰۴٫۰۹٫۳۸

۲-چاوشی فر، میناسرشت، عسگری و شفائیان (نفت تهران) با زمان ۰۴٫۱۰٫۵۶

۳- پیروانی، قبادی، وکیلی و عبدالهی (مقاومت) با زمان ۰۴٫۱۵٫۹۸

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کد خبر 2505178

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 6 =