خبرنگار مهر در زنجان برگزیده جشنواره رسانه و پلیس در بخش خبر شد

زنجان- خبرنگار خبرگزاری مهر در جشنواره رسانه و پلیس در استان زنجان رتبه دوم را در حوزه خبر به خود اختصاص داد.

به گزارش خبرنگار مهر، زهرا مقدمی خبرنگار خبرگزاری مهر در جشنواره رسانه و پلیس در استان زنجان رتبه دوم را در حوزه خبر به خود اختصاص داد.

این جشنواره که در راستای همکاری تنگاتنگ پلیس و رسانه برگزار شد خبرنگاران استان زنجان عملکرد خوبی را از آن خود نشان دادند که در این میان  پرویز غفاری از خبرگزاری ایرنا رتبه اول درحوزه خبر را کسب کرد، زهرا مقدمی از خبرگزاری مهر رتبه دوم  و زهرا نصیری از باشگاه خبرنگاران جوان و ملک ناز نجفی از هفته نامه موج رسا بطور مشترک سوم شدند و در بخش گزارش نیز معصومه امینی از صدا و سیمای مرکز زنجان عنوان نخست و گلشید کریمیان و سمیه میناخانی از هفته نامه فردای زنجان توانستند عناوین دوم و سوم را از آن خود کنند.

در این جشنواره فرمانده انتظامی استان زنجان، معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان و اهالی رسانه استان حضور داشتند، برگزیدگان هر بخش معرفی و تقدیر شدند.

این جشنواره پیش از ظهر امروز یکشنبه با معرفی برگزیدگان خود در بخشهای خبر، گزارش خبری به کار خود پایان داد.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در این مراسم گفت: باید از نیروی انتظامی تقدیر کرد که نگاه علمی و آموزشی به بحث ارتقای امنیت عمومی جامعه دارد.

محمدی تاکید کرد: باید از نیروی انتظامی به خاطر این عملکرد خوب تقدیر کرد.

وی افزود: برگزاری جشنواره رسانه و پلیس کار همکاران نیروی انتطامی بوده و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تنها در بخش داوری دخیل بوده و کلیه زحمات را ناجا کشیده است.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان یاد آورشد: اولین جشنواره در استان است که انجام شده و در طی چند سال اخیر جشنواره ای در حوزه رسانه برگزار نشده بود.

محمدی افزود: باید جشنواره های تخصثی تر در سالهای آینده در برنامه داشته باشیم .

وی تصریح کرد: کار داوری بسیار سخت بود و کیفیت بالای اخبار و گزارش ها بسیار خوب بود و این نشان می دهد که خبرنگاران نگاه علمی به مقوله امنیت دارند و در مجموع سطح جشنواره بسیار خوب بود.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان افزود: در استان زنجان مصاحبه گر به معنای واقعی در استان کم داریم و در این مورد ضعف های بسیاری وجود دارد.

محمدی ابراز کرد: در استان زنجان باید جلسات تخصصی در حوزه آسیب شناسی برگزار شود و این نقیصه در استان جبران شود.

وی افزود: مقوله امنیت یک مقوله فرهنگی و اجتماعی است و بدون مشارکت مردم و رسانه ها امنیت به دست نمی آید.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان ادامه داد: ما باید کار تخصصی و فنی در استان بکنیم تا امنیت ارتقا یابد و شروع این جشنواره توسط نیروی انتظامی با رسانه باپسیار عالی است.

محمدی افزود: در مجموع آثاری به این جشواره رسید حاکی از این امر است که در خصوص مصاحبه رسانه ها و مطبوعات زنجان ضعف دارند ولی در حوزه گزارش عملکرد بسیار خوب است.

وی افزود:رسانه ها استان درسال جاری در بحث امنیت بسیار خوب کار کردند.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان خاطر نشان کرد: امسال نمایشگاه مطبوعات در استان برگزار شد و جای خالی جشنواره رسانه خالی بود که ناجا استان این خلاء را پر کردند.

کد خبر 2513888

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 8 =