153ميليارد ريال به جشن عاطفه ها هديه شده است

ميزان هداياي جمع آوري و توزيع شده از سال 74 تا پايان سال 84 در جشن عاطفه ها معادل 153ميليارد ريال بوده است.

به گزارش خبرگزاري مهر ، ستاد احسان و نيكوكاري كميته امداد امام خميني (ره) اعلام كرد: از اين مبلغ 85 ميليارد ريال معادن 56 درصد كمكهاي نقدي و 68 ميليارد ريال معادل 44 درصد بصورت كمكهاي غيرنقدي از سوي مردم نوعدوست كشورمان ، جهت كمك به دانش آموزان نيازمند به كميته امداد اهداء شده است.

بر اساس همين گزارش ، 70 درصد از كمكهاي جمع آوري شده در جشن عاطفه ها به ادارات آموزش و پرورش تحويل و در اختيار دانش آموزان نيازمند قرار گرفته و 30 درصد باقيمانده نيز از سوي كميته امداد به مناطق محروم كشور ارسال و بين دانش آموزان نيازمند توزيع شده است.

ستاد احسان و نيكوكاري كميته امداد امام (ره) ضمن تقدير از كمكهاي خالصانه مردم نيكوكار و سخاوتمند در ياري رساني به دانش آموزان محروم و نيازمند در جشن عاطفه ها كه همزمان با بازگشايي مدارس برگزار شده بود اعلام كرد: اين ستاد آثار عميق اجتماعي و فرهنگي اين سنت حسنه به ويژه در بين نسل جوان را از ويژگي هاي بارز اين حركت معنوي و خداپسندانه بر مي شمارد.

مردم نيكوكار كشورمان در سال جاري نيز ، بيش از 28 ميليارد ريال كمك نقدي و غير نقدي به جشن عاطفه ها هديه كرده اند كه در مقايسه با سال گذشته بيش از 22 درصد افزايش داشته است.

 

کد خبر 252100

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 11 =