تیم ملی جودو ایران به مسابقات جایزه بزرگ ترکیه می رود

جودوکاران کشورمان برای حضور در رقابتهای جایزه بزرگ سامسون پنجم فروردین ماه راهی ترکیه خواهند شد.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابتهای جایزه بزرگ سامسون در ترکیه طی روزهای هفتم تا نهم فرودین ماه برگزار می شود و تیم ملی ایران با ۹ جودوکار در این رقابتها به میدان می رود. این دوره از مسابقات از جمله رقابتهای است که امتیاز آن در راه کسب سهمیه المپیک محاسبه شده و در واقع این رویداد اولین میدانی است که تیم ملی با هدایت مجید زارعیان برای کسب امتیاز ورودی المپیک در آن به میدان می رود.

بر همین اساس تیم ملی کشورمان را در این مسابقات احسان بهرامیان(لرستان) ، ناصر ناصری پور(خوزستان) در وزن ۶۰- کیلوگرم ، محمد محمدی بریمانلو (خراسان شمالی) و قاسم نوری زاده(لرستان) در وزن ۶۶- کیلوگرم ، وحید بنا(فارس) و امید تیزتک(خراسان رضوی) در وزن ۷۳- کیلوگرم ، سعید ملایی(تهران) در وزن ۸۱- کیلوگرم ، جواد محجوب(خراسان رضوی) در وزن ۱۰۰- کیلوگرم ، جعفر پهلوانی در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم(خراسان رضوی) تشکیل می دهند.

مجید زارعیان به عنوان سرمربی ، امین شاطرزاده به عنوان مربی و احسان الله جابری به عنوان پزشک این تیم را همراهی خواهند کرد. تیم ملی کشورمان پنجم فروردین ماه برای حضور در این مسابقات راهی ترکیه خواهد شد. 

بر اساس برنامه ششم فروردین قرعه کشی مسابقات انجام خواهد شد، هفتم فروردین ماه مبارزات اوزان ۶۰- و ۶۶- کیلوگرم ، هشتم فروردین ماه مبارزات اوزان ۷۳- و ۸۱- کیلوگرم و نهم فروردین ماه هم مبارزات سه وزن ۹۰- ، ۱۰۰- و ۱۰۰+ کیلوگرم برگزار می شود.

تیم ملی ایران دهم فرودین ماه به تهران باز خواهد گشت.

کد خبر 2521798

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha