حمایت معاون توسعه روستایی رئیس جمهور ازطرحهای کارآفرینی ورامین

تهران- معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور از طرحهای گروه کارآفرینی ایران فردا(کارآفرینی شهرستان ورامین) حمایت و این گروه کارآفرینی را یک گروه برتر در حوزه اشتغالزایی خواند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید ابوالفضل رضوی ظهر امروز طی نشستی که در نهاد ریاست جمهوری و با حضور حمیدرضا شاهسون مدیرعامل گروه کارآفرینی ایران فردا و جمعیت پیشگیری و کنترل استعمال دخانیات شهرستان ورامین و جمعی از بانوان فعال در عرصه اجتماعی و کارآفرینی برگزار شد، حمایت همه جانبه خود را از اجرای طرحهای کارآفرینی توسط این گروه اعلام کرد.

وی در این نشست به تشریح شرایط طرح ویژه اشتغال و مشارکت در زمینه کارآفرینی پرداخت و از گروه حاضر در این نشست به عنوان گروهی برتر در عرصه اشتغالزایی یاد کرد.

رضوی پس از اطلاع یافتن از طرحهای گروه کارآفرینی ایران فردا، حرکت این گروه را یک حرکت مقدس در زمینه اشتغالزایی دانست و قول مساعد داد تا حامی این گروه برای اجرای طرحهای اشتغالزایی در شهرستان ورامین باشد.

در ادامه این نشست مدیرعامل گروه کارآفرینی ایران فردا(کارآفرینی شهرستان ورامین) و جمعیت پیشگیری و کنترل استعمال دخانیات شهرستان ورامین به تشریح فعالیت سه ساله خود پرداخت و به اشتغال بیش از ۵۰۰ تن از بانوان در ۱۲ کارگاه کارآفرینی اشاره کرد.

حمیدرضا شاهسون در این نشست اعلام کرد در صورتی که معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از طرح‌ها و ایده‌های موردنظر برای اشتغالزایی و کارآفرینی حمایتهای لازم را داشته باشند برای بیش از هزار نفر در سال ۹۴ اشتغال ایجاد شود.

گفتنی است این گروه به دعوت معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در این نشست حاضر شده و دیداری صمیمی با وی داشتند.

کد خبر 2563580

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 2 =