امسال صورت می‌گیرد؛

ساخت زمین‌ چمن مصنوعی در روستاهای بالای ۷۰۰ نفر جمعیت استان بوشهر

شناسهٔ خبر: 2570232 -
بوشهر - استاندار بوشهر گفت: امسال زمین‌ چمن مصنوعی در روستاهای بالای ۷۰۰ نفر جمعیت استان بوشهر ساخته می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی سالاری ظهر چهارشنبه در نشست با شوراهای اسلامی شهرستان دشتستان اظهار داشت: اعضای شوراهای اسلامی نقش بسیار مهمی در بیان و پیگیری مشکلات و نیازهای مردم در شهرها و روستاها دارند و می‌توانند نقش مهمی نیز در کمک به دولت داشته باشند.

وی به استفاده از ظرفیت‌ شوراهای اسلامی شهرها و روستاها در اجرای برنامه‌های مختلف در سطح استان اشاره کرد و ادامه داد: شوراهای اسلامی با شناسایی نیازهای مردم باید موضوعات را به دستگاه‌های اجرایی برای اقدام در این زمینه اطلاع دهند.

استاندار بوشهر بر لزوم تعامل شوراها‌ی اسلامی شهر و روستا با شهرداری‌ها و دهیاری‌ها تاکید کرد و افزود: در صورتی که شوراها به درستی از اختیارات خود استفاده کنند، اختلافی ایجاد نمی‌شود.

توسعه زیرساخت‌های ورزشی در سطح شهرهای استان

وی با بیان اینکه بسیاری از تصمیم‌گیری‌ها در سال جاری بر اساس نظرات مطرح‌شده در نشست‌های هم‌اندیشی سال گذشته انجام می‌شود، اضافه کرد: به منظور ساماندهی و رفع مشکلات نقاط مختلف استان، نشست‌های هم‌اندیشی در سال جاری در سطح شهرستان‌ها برگزار خواهد شد.

سالاری با اشاره به ساخت زمین چمن مصنوعی در همه روستاهای بالای یک هزار نفر جمعیت استان بوشهر در سال گذشته، بیان داشت: امسال نیز زمین‌ ورزشی مصنوعی برای روستاهای بالای ۷۰۰ نفر جمعیت احداث خواهد شد.

وی از توسعه زیرساخت‌های ورزشی در سطح شهرهای استان بوشهر خبر داد و اذعان داشت: در همه روستاهای استان بوشهر در سال جاری پارک و فضای تفریحی و فضای بازی کودکان ساخته خواهد شد.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
4 + 12 =