وزیر گردشگری کرواسی در پاسخ به مهر:

ایران تکمیل کننده زنجیره گردشگری کشور کرواسی است

شناسهٔ خبر: 2570355 -
شیراز – وزیر گردشگری کرواسی گفت: جاذبه های تاریخی و فرهنگی ایران تکمیل کننده زنجیره گردشگری کشور کرواسی است.

به گزارش خبرنگار مهر، دارکو لورنسین بعد از ظهر چهارشنبه در حاشیه دیدار با استاندار فارس در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر، مبنی بر آمادگی کشور کرواسی برای حضور در صنعت گردشگری ایران و استان فارس تاکید کرد و گفت: روز گذشته در تهران دیداری با بخش خصوصی صنعت گردشگری ایران داشتم که نشان از تمایل هر دو طرف برای توسعه و افزایش گردشگر است.

وی ادامه داد: کشور کرواسی دارای یک هزار و ۲۴۴ جزیره است به همین دلیل گردشگری در این کشور با محور دریا و استفاده از سواحل زیبا انجام می شود بنابراین ظرفیت های ایران می تواند تکمیل کننده زنجیره گردشگری کرواسی باشد.

لورنسین افزود: داشته های تاریخی، فرهنگی و طبیعی ایران و استان فارس می تواند برای مردم کشور کراواسی جذابیت های فراوانی داشته باشد.

وزیر گردشگری کرواسی تصریح کرد: برنامه ریزی بلند مدتی برای توسعه گردشگری در کشور کرواسی داریم که در این میان توسعه گردشگری با ایران نیز می تواند یک شانس خوب برای مردم هر دو کشور باشد.

وی تاکید کرد: به زودی یک گروه از تورلیدرها و خبرنگاران کشور کرواسی به ایران سفر خواهند کرد تا وضعیت و داشته های این کشور بزرگ را برای مردم کرواسی تعریف کنند.

لورنسین یادآور شد: داشته های بسیار زیاد تاریخی، فرهنگی و گردشگری استان فارس به طور حتم برای مردم کرواسی جذاب خواهد بود.

برچسب‌ها

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 1 =