برترین های مسابقات سراسری قرآن دانشگاههای پیام نور معرفی شدند

ساری - نوزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاههای پیام نور کشور با معرفی نفرات برتر این دوره مسابقات در ساری پایان یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، نوزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت از صبح دوشنبه با شرکت ۵۰۰ قاری در رشته های مختلف در ساری آغاز شد و عصر چهارشنبه با معرفی برترین ها به کار خود خاتمه داد.

در بخش خواهران و در رشته حفظ کل، رقیه رضایی، فرشته قربانی و راضیه صادقی برمایی، در رشته حفظ پنج جزء معظمه جهانبخش، سمیه نشاط‌فر و فاطمه اشنوئی مجرد، در رشته حفظ ۱۰جزء شهربانو رنجبر، فاطمه سهرابی، فاطمه محمدخانی، در رشته حفظ ۲۰ جزء فرزانه صادقی، منیره خدابنده و طیبه فرشتیان، در رشته تحقیق مریم فضلی، افسانه رضایی تبار و هانیه احمدی‌نسب، در رشته مدیحه‌سرایی هاجر خورشیدی، راضیه سلطانی محبوب و مریم ربانی، در رشته ترتیل آذرمان صادقی‌ناب، فهیمه اصغرزاده رفسنجانی و شقایق بیت‌الهدی حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.

در بخش برادران، در حفظ کل محمدرضا تیموری، میثم آقامحمدی، امیرحسین احمدی، در رشته حفظ پنج جزء حسن حزبائی، عباس صفری و بهمن محمدی، در رشته حفظ ۱۰ جزء مرتضی رستگار، رحیم یوسف‌وند و سید حامد شکوری، در رشته حفظ ۲۰ جزء محمد معتمدی، محمد بابایی سودانی و رضا صهبائی، در رشته تحقیق مهدی غلام‌نژاد، سعید پرویزی و حواد رفعتی، در رشته مدیحه‌سرایی عباس مقنی مشکانی، کریم علی‌اکبری لاهوت و میثم دولتی و در رشته ترتیل هم بابک ولی‌زاده، بهنام رحمانی و محمدامیر کسمائی رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته اذان مهدی سیاحی، مسعود فتحی و یحیی داداشی، در رشته وبلاگ نویسی نیلوفر باقری، محمد داداشی و رحمان نجفی رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند و محبوب حسین‌زاده هم رتبه برتر رشته نرم‌افزار را به خود اختصاص داد.

محمد زارعی تجره، محسن عادل‌زاده و عمار موحد حائز رتبه‌های اول تا سوم در رشته شعر شدند و عبدالرضا فتحی سقزچی رتبه اول در فیلمنامه را به خود اختصاص داد.

فرزانه پیدنی و معصومه پورفرج رتبه اول و دوم رشته داستان را کسب کردند و فروغ پیدنی و محمدجلیل سالک ذوقی هم رتبه‌های اول و دوم نمایشنامه را به دست آوردند.

عارفه خوروش، فاروق نعمتی و علی‌اکبر رزاقی در رشته مقاله قرآن و عترت، جابر مکرم سورکی، نرگس صرامی خروشان و مریم گرگان محمدی در رشته احکام، سیده سمانه فلسفی، زینب زارعی و مائده مراغی در رشته ترجمه و مفردات، محسن رجبی، علی جعفری‌زاده و سیده لیلا عرفانی ساداتی در رشته سیره معصومان، محبوبه عباسی، فاطمه تیموری و طیبه احمدی در رشته آشنایی با ادعیه و احادیث، در رشته  آشنایی با مفاهیم قرآنی فاطمه اسدی، معصومه فنایی و ملیحه محمودی، در رشته خوشنویسی ستار ولی‌نژاد و آیدین طالعی حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.

همچنین بهزاد نصیری، سیده فرشته غیور مرزی و مریم زیبنده در رشته عکاسی، مهدی نامور، مجید مطهرنیا و سید محمد امین رحمانی در رشته معرق، سید مهدی اسلامی و محمد رنجدوست در رشته پوستر، فاطمه سعیدی، مرضیه ایزدی‌نیا و زهرا شایگان در رشته تذهیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین هیئت داوران در بخش نقاشی، هیچ اثری را حائز رتبه اعلام نکرد.

کد خبر 2580354

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 15 =