دزیانی خبر داد:

ارتباط ایده و سرمایه با افتتاح اولین سامانه ایده بازار ایرانی

شناسهٔ خبر: 2583837 -
دامغان - سرپرست مرکز رشد واحدهای فناور دامغان با اشاره به اهداف پارک های علم و فناوری تاکید کرد: با افتتاح اولین سامانه ایده بازار ایرانی ارتباط صاحبان ایده و سرمایه گذاران ممکن شد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد دزیانی عصر دوشنبه در آئین رونمایی از اولین سامانه ایده بازار ایرانی توسط تعاونی کارآفرین که در محل پارک علم و فناوری شهرستان دامغان برگزار شد، افتتاح این سامانه را پل ارتباطی قوی میان صاحبان ایده و سرمایه گذاران معرفی کرد و گفت: یکی از اهداف پارکها، کمک به بازاریابی محصولات واحدهای مستقر است.

وی ضمن تشریح عملکرد پارک های علم و فناوری و مراکز رشد ابراز داشت: امیدواریم اولین سامانه ایده بازار ایرانی که توسط تعاونی کار آفرین یکی از واحدهای مستقر در مرکز رشد دامغان طراحی و راه اندازی شده و به طور رسمی کار خود را آغاز کرده است بتواند در تحقق مهمترین هدف پارک قدم موثری بردارد.

مدیر عامل تعاونی کار آفرین و مدیر سامانه ایده بازار نیز در ادامه این جلسه با تشریح عملکرد این سامانه و مزایای آن نسبت به موارد مشابه افزود: از موارد حائز اهمیت و شاخص در این سامانه می توان به ارائه طرح ها و اختراعات به صورت کاملا رایگان و واضح در سامانه اشاره کرد.

افتتاح اولین سامانه ایده بازار ایرانی

شهرام فدائیان ارائه خدمات ساخت نمونه از روی ایده برای اولین بار در سامانه در صورت عملی بودن ایده را از ویژگی های این سامانه برای مراجعان دانست و خاطرنشان کرد: ارائه خدمات بازاریابی و بازار سازی داخلی و خارجی برای اختراعات و ایده های مطروحه در سامانه با کمک متخصصان این رشته، مشارکت در تولید و عرضه اختراعات و ابتکارات منتخب و همکاری و تعامل مستمر با متخصصان پارک علم و فناوری استان سمنان به عنوان مرجع منطقه ای مالکیت فکری هم از دیگر شاخص های این سامانه است.

وی یادآور شد: نمایندگان بنیاد توسعه پایدار دامغان از این حرکت استقبال کرده و نسبت به بررسی دو طرح از طرح‌های منتخب سامانه ایده بازار ایرانی و سرمایه‌گذاری بر روی آنها برای تولید تجاری ابراز تمایل کردند.

مدیر عامل تعاونی کار آفرین و مدیر اولین سامانه ایده بازار ایرانی عنوان کرد: سامانه با آدرس www.ideabazar.net در دسترس علاقمندان قرار دارد.

در این مراسم رئیس اداره صنایع دامغان، نماینده فرمانداری، نمایندگان گروه سرمایه گذاری بنیاد توسعه پایدار، اصحاب رسانه، سرپرست واحدهای مستقر در مرکز رشد دامغان حضور داشتند.

برچسب‌ها

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
4 + 3 =