خبرنگار ركن مديريت اطلاعات است

آقاي هاشمي رفسنجاني رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام گفت:خبرنگار ركن مديريت اطلاعات محسوب مي شود.

به گزارش خبرگزاري مهر، آقاي هاشمي رفسنجاني در ششمين روز ازهفته دفاع مقدس در جمع اعضاي ستاد برگزاري كنگره شهداي عرصه خبر با مهم توصيف كردن فرهنگ تجليل از شهدا و ايثارگران از جمله شهداي عرصه خبر8 سال دفاع مقدس گفت: شهدا از عزيزترين افراد و موجب عزت ، بالندگي و افتخار جامعه اند و نبايد بگذاريم ياد وآثارشهداي خبرنگار دچارغبار فراموشي شده و از درخشندگي و اثر گذاري آن كاسته شود.
ايشان با تقديرازاقدام شايسته دست اندركاران ستاد برگزاري كنگره شهداي عرصه خبر تاكيد كرد: فداكاري و ايثار نوعا انتخابي و با اراده است وقله اوج آن، شهادت است به ويژه شهداي مسلمان كه داراي جهان بيني وانتخاب راه هستند و زندگي آنان براي همه ما درس است.
رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام تصريح كرد: مراكز اطلاع رساني با توجه به توان بالقوه و بالفعل و با انگيزه هدفمند مي توانند تبيين كننده فرهنگ تجليل از شهدا و احياگر آرمانهاي آنان درجامعه باشند.
وي با اشاره به اينكه درعصر انفجاراطلاعات خبرنگار به عنوان ركن مديريت اطلاعات محسوب مي شود تاكيد كرد: كنگره ستاد شهداي عرثه خبر مي تواند با  جهت دهي اين سرمايه ارزشمند براي هدفمند كردن مراكز اطلاع رساني در جهت آرمانها و خدمت به مردم استفاده بهينه نمايد.
آقاي هاشمي رفسنجاني از خبرنگاران دوران دفاع مقدس به عنوان حماسه سازان بدون سلاح و دفاعي يادكرده كه با معامله جان خود در قبال ثبت واقعيت، ازمظلوميت و ارزشهاي بي نظيررزمندگان اسلام دراوج غربت تبليغاتي، دفاع و ياد دلاوريها و رشادتهاي آنان را در تاريخ ماندگاركردند.
وي از شهدا و از جمله 130 شهيد عرصه خبر به ويژه شهيد رهبر و شهيد آويني به عنوان الگو و سرمشق ياد كرد و افزود: بايد از اين انسانهاي والا مقام و خانواده هاي آنان بيش ازاين تجليل و تكريم نمود.
در اين ديداردكتراحمديان مسئول ستاد كنگره شهداي عرصه خبر و ديگر اعضاي شركت كننده ، هريك به طور جداگانه اهداف و برنامه هاي در دست اقدام اين ستاد را به اطلاع رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام رساندند.
لازم به ذكر است ستاد برگزاري كنگره شهداي عرصه خبر امروز با سخنان آقاي هاشمي رفسنجاني رسما كار خود را آغاز كرد.
کد خبر 26895

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 5 =