حدود اختيارات فرماندار كرج در تصميم گيري ها افزايش يابد

آجرلو نماينده مردم كرج نقش فرماندار اين شهر در تصميم گيري ها را كمرنگ دانست و گفت: مشخص نبودن حد اختيارات فرماندار كرج باعث مي شود در بسياري از زمينه ها ، تداخل تصميم گيري و نظارتي پيش آيد و وضعيت فرمانداري تا حد زيادي بلا تكليف باقي بماند .

فاطمه آجر لو در گفت و گو با خبرنگار "مهر" در كرج با بيان اين مطلب، اظهار داشت : متاسفانه به دلايل مختلف، جايگاه فرماندار كرج به عنوان معاون استاندارتهران تثبيت نشده و در نتيجه خلاهاي عميق مديريتي و تصميم گيري به وجود آمده است .

وي ادامه داد : در قانون بر وظايف خاص فرماندار و نقش وي در اعمال نظارت هاي شهري تاكيد زيادي نشده و دست فرماندار كرج از بسياري از تصميم گيري ها و نظارت ها كوتاه شده است .

آجرلو افزود : مشخص نبودن حد اختيارات فرماندار كرج باعث مي شود در بسياري از زمينه ها ، تداخل تصميم گيري و نظارتي پيش آيد و وضعيت فرمانداري تا حد زيادي بلا تكليف باقي بماند .

اين نماينده مجلس تصريح كرد: فرماندار كرج ، سمت معاون استاندار را دارد و به نظر مي رسد به دليل وجود ابهام در زمينه اختيارات سمت اوليه وي ، سمت دوم نيز تا حدي تحت شعاع قرار مي گيرد و به اين دليل لزوم تعريف دقيق جايگاه معاونت استاندار و تعيين شرح وظايف وي بيش از پيش آشكار مي شود .

وي اظهار اميدواري كرد : با حمايت مسئولان ذيربط ، نقش فرمانداري كرج كاملاً تشريح و شرح وظايف و اختيارات آن روشن شود تا ديگرشاهد تداخل هاي نظارتي بين اين نهاد و نهاد هاي ديگر نباشيم

کد خبر 273549

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 6 =