جوانان بايد وارد عرصه هاي مديريتي شوند

عضو شوراي اسلامي شهر تهران گفت : توسعه كشور نيازمند يك حركت انقلابي و حضور نيروهاي جوان در عرصه هاي مديريتي كشور است به همين علت بايد نسل مديران قديمي كشور عوض شوند.


دكتر مهنوش معتمدي آذر در حاشيه  بازديد  از خبرگزاري مهر افزود : در زمان حاضر با نسلي از مديران اجرايي در كشور مواجه هستيم كه سالهاست تصدي امور مختلف را عهده دار بوده اند و تنها محل خدمت آنها عوض شده است ، اين مديران تا حد زيادي انگيزه خود را براي فعاليت موثر و خلاق از دست داده اند ، بنابراين براي حركت و پويايي جامعه بايد اين مديران جاي خود رابه افراد جوان و با انگيزه بدهند.

وي ادامه داد : يكي از علل ركود جامعه در زمينه هاي مختلف، نبود مديران خلاق و پر نشاط در سطح كلان كشور است در حالي كه در اوايل انقلاب به علت حضور جوانان در عرصه هاي مختلف مديريتي توانستيم به موفقيتهاي چشمگيري دست يابيم .

وي گفت: به طوركلي جواني و انگيزه و نشاط جوانان بر تجربه برتري دارد زيرا در جهان امروز كه به عصر ارتباطات شهرت  يافته سرعت در عمل وتصميم گيري حرف اول را مي زند ونمي توان با حركت كند در جهان توسعه يافته امروز موفقيت چنداني به دست آورد.

وي افزود : در بسياري از دستگاههاي اجرايي كشور مديراني حضور دارند كه بيش از 20سال عهده دار مديريت و اداره آن نهاد هستند و در حالي كه اين دستگاهها دچار فساد و آفتهاي فراوان هستند هيچكس جرات و شجاعت تغيير و تحول اساسي و اصلاحات ريشه اي را ندارد ،  به همين علت مشكلات و ركود حاكم بر آن دستگاه به صورت يك مسئله لاينحل باقي مانده است .

وي ادامه داد: براي پيشرفت و توسعه كشوربايد در مرحله اول زيرساختها و چشم اندازهاي آينده  نهادينه و تدوين شود سپس با استفاده  از حضور نيروهاي جوان و پر انگيزه كه با شور جواني خود با سرعت و به صورت انقلابي به اصلاح امور مي پردازند وارد عمل شويم .

کد خبر 28327

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 7 =