فلسطين كماكان مسئله اصلی دنيای اسلام است

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با انتشار بيانيه‌ای آزادگان جهان و ملت بزرگ ايران را به شركت در راهپيمايی روز جهانی قدس دعوت كرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با صدور بیانیه ای مردم ایران را به راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد. متن اين بيانيه به شرح زير است:

بأسمه تعالی

مسئله ‌فلسطین ‌امروز مسئله ‌اول‌ جهان ‌اسلام ‌است‌.

مقام معظم رهبری

روز جهانی قدس يادگار گراسنگ امام راحل عظيم الشان است كه از دشمن شناسی آن عزيز فرزانه حكايت دارد. فتنه هايی كه امروز در مسير آزادی قدس شريف در كشورهای محور مقاومت ايجاد شده اند به درستی انتخاب صحيح رهبر كبير انقلاب در هدف قرار دادن دشمن اصلی جهان اسلام و منطقه يعنی رژيم صهيونيستی را نشان می دهد.

وحدت مسلمانان حول كلمه واحده الله با هدف رهايی بيت المقدس از اشغال خطری اساسی برای نظام جهانی سلطه بود و آنان برای درهم شكستن اين اتحاد تلاش كردند با ايجاد گروه های تكفيری كه كشتن مسلمانان را به هرچيز ديگری حتی درگيری با اشغالگران سرزمين قدس ترجيح می دهند، مانع از آن شوند كه پيروزی بزرگ مسلمانان محقق گردد و تمدن نوين اسلامی شكل بگيرد.

تمامی حوادت و اتفاقات منطقه بر اين گزينه تأكيد دارند كه فلسطين كماكان مسئله اصلی دنيای اسلام است و بر اساس همين واقعيت است كه رهبر فرزانه انقلاب حضرت آيت الله خامنه ای (مدظله العالی) همچنان رژيم صهيونيستی را مشكل اصلی دانسته و مسلمانان را از هرگونه انحراف از اين دشمن و مشغول شدن به خود برحذر می دارند.

بنابراين با پيروی از رهنمودهای رهبر بيدارمان همراه با ديگر مسلمانان و آزاديخواهان جهان كماكان در روز جهانی قدس آزادی قبله نخستين را فرياد خواهيم زد و از مردم عزيز ايران اسلامی اين قلب تپنده حريت و مردانگی در جهان امروز دعوت می كنيم با حضور باشكوه در راهپيمايی روز جهانی قدس همچون مشعلی برافروخته، روشن كننده مسير حركت ديگر مسلمانان جهان باشند.

کد خبر 2854659

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 0 =