علمكرد نيروي انتظامي قابل تقدير است

مهدي كروبي رئيس مجلس شوراي اسلامي در آغاز جلسه علني امروز مجلس با گراميداشت هفته نيروي انتظامي عملكرد نيروي انتظامي را در بخشهاي مختلف قابل تقدير دانست.

به گزارش خبرنگار پارلماني مهر، مهدي كروبي با تاكيد بر اينكه نيروي انتظامي سنگين ترين وظيفه را دركشور بر عهده دارد تصريح كرد: اين نيرو درزمينه مبارزه با مواد مخدر تامين امنيت، مبارزه با سرقت و جنايت ومديريت بحران درتنش هاي سياسي بسيار خوب وموفق عمل كرده است.
كروبي با تقدير از سردار قاليباف فرمانده نيروي انتظامي و ساير مسئولان اين نيرو به جهت برخورد مناسب با موضوعات مختلف كه توام با قاطعيت و تدبير از يك سو و رافت و مهرباني از سوي ديگربوده است برلزوم حمايت و پشتيباني ازاين نيرو و تجهيز نيروي انتظامي به ابراز علم و دانش و تجهيزات فني تاكيد كرد.
رئيس مجلس شوراي اسلامي گفت: فرمانده نيروي انتظامي درباره جذب فناوري وتجهيزات با بصيرت و تدبير، اقدامات بسيارمهمي را انجام داده است اما به نظر مي رسد اين نيرو به پشتيباني بيشتري نياز دارد.
آقاي كروبي با بيان اينكه پليس پناهگاه مردم است بر حفظ شان و جايگاه اين نيرو تاكيد كرد.
رئيس مجلس شوراي اسلامي در ادامه انتخابات آتي مجلس رايادآور شد و از نيروي انتظامي خواست با صلابت و قدرت درراستاي تامين امنيت مجامع تبليغاتي كانديداهاي مجلس بكوشد.
رئيس مجلس در بخش پاياني سخنان خود از تدبير فرماندهي معظم كل قوا به جهت نظارت و حمايت از نيروي انتظامي قدرداني كرد.
کد خبر 28622

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha