تسليم فشارها نخواهيم شد

سبحاني نيا عضو هيات رئيسه مجلس گفت: عليرغم همه فشارهاي جهاني با توكل بر خدا و با پشتوانه مردم برنامه هاي هسته اي خود را در چارچوب معاهدهNPT دنبال خواهيم كرد و تسليم فشارها نخواهيم شد.

حسين سبحاني نيا در گفت و گو با خبرنگار "مهر" در مشهد، افزود: حضرت امام (ره) توانست  با الهام از نهضت حسيني و ياري مردم ، با پيروزي انقلاب اسلامي استكبار را به زانو درآورد .

وي با اشاره به پيروزي هاي مكرر طرفداران انقلاب اسلامي در انتخابات افغانستان، عراق، مصر و فلسطين، تصريح كرد:  دشمنان نگران شده اند و با حركت هاي سازمان دهي شده، قصد انتقامگيري دارند و اهانت به پيامبر اكرم مي تواند يكي از اين فعاليتها باشد .

نماينده نيشابور با بيان اينكه  ارايه طرح  اوپك هسته اي از سوي برخي قدرت ها براي ايجاد وابستگي ديگران و ديكته كردن سياست هاي آنهاست، اظهار داشت:  از اين جهت بايد در مقابل آنان ايستاد و امروز ايران اسلامي هم ايستاده تا به خواست واقعي ملت خود جامه عمل بپوشاند.

سبحاني نيا با اشاره به تهديد قدرتهاي هسته اي از ارجاع پرونده ايران به شوراي امنيت، تصريح كرد: اولين كسي كه از اين اقدام ضررمي كند ، همين  دنياي سرمايه داري غرب است .

 

 

کد خبر 289528

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha