برخوردبا افرادی که قصدمسموم کردن فضای انتخابات درکرمانشاه رادارند

کرمانشاه- استاندار کرمانشاه، از برخورد با افرادی که قصد مسموم کردن فضای انتخاباتی در استان را دارند خبرداد و بر پرهیز کاندیداها از تخریب رقبا برای پیروزی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم رضایی‌بابادی عصر دوشنبه در هشتمین نشست ستاد انتخابات استان کرمانشاه، وظیفه دولت را برگزاری انتخابات سالم و رویکرد بی طرفانه در آن عنوان کرد و گفت: دولت بدون طرفداری و توجه به نتیجه انتخابات مبنی بر انتخاب یا عدم انتخاب کاندیدای خاصی وظیفه برگزاری سالم انتخابات را دارد.

وی خط مشی دولت را برگزاری انتخابات بدون حاشیه عنوان و تصریح کرد: در راستای اجرای سیاست های دولت، مدیریت ارشد استان کرمانشاه نیز برگزاری انتخابات بدون حاشیه را در دستور کار خود دارد.

استاندار کرمانشاه، انتخابات اسفند ماه مجلس شورای اسلامی را یک انتخابات حساس دانست و گفت: این حساسیت باعث شده که ستاد انتخابات استان پیش از موعد تشکیل و فعالیت های انتخاباتی در استان رصد شود.

وی بر ترغیب مردم برای حضور در انتخابات توسط همه ارگان ها و نهادها تاکید کرد و آن را از وظایف دولت برشمرد و گفت: بسترهای لازم برای حضور حداکثری مردم در انتخابات باید در استان فراهم شود اما تبلیغات زود هنگام نباید صورت گیرد و به شدت برخورد خواهد شد.

رضایی بابادی، بر رصد فعالیت رسانه های استان اعم از سایت های مجازی و نشریات مکتوب تاکید کرد و گفت: باید با پایش آنها فضای سالم انتخاباتی در استان ایجاد شود.

وی از برخورد با مخربین فضای انتخاباتی نیز در استان خبرداد و آن را جزو خطوط قرمز برشمرد و گفت: با افرادی که قصد مسموم کردن فضای انتخابات را با به راه انداختن مباحث تفرقه‌ ای دارند به شدت برخورد می شود.

استاندار کرمانشاه، خواستار پرهیز کاندیداها از تخریب رقبا در تریبون های تبلیغاتی خود شد و گفت: کاندیداها در تبلیغات سعی کنند به ارائه اقدامات و یا وعده های قابل تحقق خود پرداخته و از تخریب رقبا پرهیز کنند.

رضایی بابادی، بر حساسیت استانداری کرمانشاه در رعایت حقوق کاندیداها و جلوگیری از هرگونه خدشه به حقوق آنها توسط افراد دیگر تاکید کرد و گفت: این موضوع برای ما از حساسیت ویژه ای برخوردار است و در خصوص حقوق شرکت کنندگان بسیارحساس عمل می کنیم.

کد خبر 2908160

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 7 =