«غلامحسین منتظری» مدیر عامل شرکت نفت زاگرس جنوبی شد

شیراز – «غلامحسین منتظری» مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی شرکت نفت زاگرس، مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، گفت: رزمندگان ما بدون هیچ چشم داشتی با اهدای جان خود از زندگی مادی خود گذشته و توانستند سرزمین اسلامی ایران را از نفوذ متجاوزان در امان نگه دارند و اکنون ما باید ادامه دهنده راه آنان باشیم تا هیچ گزندی به این مملکت وارد نشود.

سلبعلی کریمی ادامه داد: انتصاب  دکتر منتظری نیز بر پایه توان علمی، کاری، صداقت و سلامت فکری انجام شده وبرای ایشان آرزوی موفقیت می کنیم. 

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تصریح کرد: باید فرهنگ تلاش و کار مضاعف را همچون سالهای گذشته در اولویت کاری خود قرار داد تا بتوان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکتهای تابعه را به سر حد منزلت خود برسانیم .

کریمی تاکید کرد: صداقت، سلامت، کارایی و عملکرد کارکنان عناصری است که باید در تمامی شرکتها محور اصلی کار قرار گیرد تا به پیشبرد اهداف شرکت کمک شود .

وی در ادامه به امر جانشین پروری در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اشاره کرد و گفت: یکی از اهداف بلند وزارت نفت جانشین پروری است که ما نیز در شرکت خودمان برای این اصل اهمیت ویژه ای قائل می شویم تا بتوانیم در آینده مدیران لایقی در شرکت به صنعت نفت معرفی کنیم. 

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تصریح کرد:  هدف ما در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تولید صیانتی، ایمن و بدون حادثه می باشد که برای رسیدن به این مهم لازم است HSE ، حراست ، بازرسی فنی و اداره کالای شرکتها تمام توان خودشان را برای محقق شدن این اصل  به کار ببرند.

در ادامه این مراسم نیز مدیرعامل جدید شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، گفت: شرکت زاگرس جنوبی با تولید حدود ۴۰درصد گاز مورد نیاز کشور نه تنها در شرکت مناطق مرکزی ایران بلکه در سطح وزارت نفت دارای اهمیت و جایگاه ویژه ای است که باید با همدلی، همفکری و کار مستمر بتوانیم جایگاه ویژه زاگرس جنوبی در تولید صیانتی را  حفظ کنیم. 

غلامحسین منتظری استفاده از خرد جمعی و مشارکتی در کار را جزء برنامه های خود دانست و تاکید کرد: امیدوارم بتوانیم در تحقق اهداف شرکت زاگرس جنوبی با همکاری همه کارکنان موفق عمل کنیم.

کد خبر 2922358

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 4 =