بازدید مدیر منطقه‌ای دانشگاههای فرانسوی زبان از دانشگاه شهیدبهشتی

هیاتی از کشور تونس و مدیر منطقه‎ای آژانس دانشگاه‌های فرانسوی زبان در هفته جاری از دانشگاه شهید بهشتی دیدار کرده و مذاکراتی در خصوص همکاری مشترک در برخی حوزه ها داشتند.

به گزارش خبرگزاری مهر، در هفته جاری، مدیر منطقهای آژانس دانشگاه‌های فرانسوی زبان و هیاتی از کشور تونس از دانشگاه  شهید بهشتی بازدید کردند.

«هروه سابورن» مدیر منطقهای آژانس دانشگاه‌های فرانسوی زبان، ضمن بازدید از دانشکده‌های ادبیات و علوم انسانی، مدیریت و حسابداری و حقوق، با دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه دیدار کرد.

همچنین در این دیدار مذاکراتی نیز در خصوص همکاری‌های مشترک در حوزه آب با روسای دانشکده مهندسی عمران، آب و محیط زیست و پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور صورت پذیرفت.

همچنین دراین هفته هیاتی از روسای دانشگاه‌ها و مراکز علم و فناوری کشور تونس نیز از دانشگاه شهید بهشتی بازدید کردند.

این هیات متشکل از حمید بن عزیز رئیس دانشگاه تونس، شکری المبخوت رئیس دانشگاه المنوبه، فتحی سلواتی رئیس دانشگاه المنار، فتحی نقه رئیس پژوهشکده زبان های دانشگاه المنار، فوزی العلویی مدیر مرکز پژوهشی المسارات و خالد الهانی رئیس شهر علم و فناوری تونس، ابتدا در دانشکده ادبیات و علوم انسانی حاضر شدند و با دکتر خاتمی رئیس دانشکده مذکور و جمعی از اعضای هیات علمی آن دیدار کردند.

هیات تونسی در ادامه با دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه دیدار و ملاقات کرده و پس از آن از پژوهشکده‌های لیزر و پلاسما و گیاهان و مواد اولیه دارویی بازدید کردند و با دکتر مهاجرانی رئیس پژوهشکده لیزر و دکتر قاسم پور رئیس پژوهشکده گیاهان و مواد اولیه دارویی به گفتگو نشستند.

 

کد خبر 2939609

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 13 =