تعیین تکلیف شوراهای موازی در جلسه آینده شورای عالی فضای مجازی

دبیر شورای عالی فضای مجازی از تعیین تکلیف شوراهای موازی با این شورا در جلسه آینده شورای عالی فضای مجازی خبر داد.

ابوالحسن فیروزآبادی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد دستور جلسه آینده شورای عالی فضای مجازی گفت: یکی از اولویتهای مدنظر شورای عالی فضای مجازی که قرار است در جلسه آینده این شورا مطرح شود موضوع بازیهای رایانه ای است که کلیات آن در آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی نهایی و تصویب شده است.

وی ادامه داد: قرار است در این جلسه، سند بازیهای رایانه ای برای نهایی شدن در شورای عالی فضای مجازی مطرح شود و به تصویب برسد.

فیروزآبادی خاطرنشان کرد: همچنین در این جلسه، بحث تعیین تکلیف شوراهای موازی در حوزه فضای مجازی را نیز در دستور طرح و بررسی خواهیم داشت.

وی در مورد انتقادی که به طرح اولویتهای مدنظر شورای عالی فضای مجازی وارد است، گفت: بررسی موضوع بازیهای رایانه ای تنها یک جلسه از شورای عالی فضای مجازی را به خود اختصاص داده و در جلسه آینده هم تنها بخشی از یک جلسه به آن اختصاص خواهد یافت.

دبیر شورای عالی فضای مجازی با تاکید بر اهمیت مقوله بازیهای رایانه ای که در این شورا در اولویت قرار گرفته است خاطرنشان کرد: حوزه سرگرمی ها و رایانه ای دارای اقتصاد قابل توجهی است به اضافه آنکه مهمترین بخش از قشر کشور را که نسل جوان و نوجوانان ما هستند به خود اختصاص داده و وقت این قشر را پر می کند. براین اساس طبیعی است که برای این موضوع اهمیت قائل شویم.

به گزارش مهر، انحلال شوراهای موازی با شورای عالی فضای مجازی در کشور، در حکم مقام معظم رهبری برای دور دوم فعالیت شورای عالی فضای مجازی مورد تاکید قرار گرفته است.

فیروزآبادی پیش از این نیز در گفتگو با مهر، از دستور رئیس جمهور برای برگزاری بیش از یک بار جلسات شورای عالی فضای مجازی در ماه و در شنبه هر هفته خبر داده بود.

کد خبر 2970858

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 12 =