۵۰ درصد اتوبوسرانی اصفهان خصوصی‌سازی می‌شود/رضایت مردم معیار سنجش

اصفهان – معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری اصفهان گفت: تا پایان سال جاری ۵۰ درصد از ناوگان اتوبوسرانی اصفهان خصوصی سازی می‌شود.

علیرضا صلواتی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به خصوصی‌سازی ۳۰ درصد از ناوگان اتوبوسرانی شهر اصفهان تا کنون، اظهار داشت: تا پایان سال جاری ۵۰ درصد از ناوگان اتوبوسرانی اصفهان و تا پایان سال آینده نیز ۶۰ درصد از این ناوگان به بخش خصوصی واگذار خواهد شد.

وی با بیان اینكه فراخوان واگذاری این ناوگان در حال حاضر اعلام شده است،‌ ابراز داشت: بررسی صلاحیت متقاضیان در دستور كار است و یكی از اصلی‌ترین شاخصه های انتخاب گزینه برتر رضایت عمومی است.

معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری اصفهان با اشاره به اینكه رضایت شهروندان برای تعیین پیمانكاران بخش خصوصی در اولویت قرار دارد، افزود: از این رو در شاخص‌های انتخاب افراد برتر نحوه صحیح رفتار با شهروندان و جلب رضایت شهروندان در اولویت انتخاب افراد قرار دارد.

وی با بیان اینكه در حال حاضر برای رانندگان و پیمانكاران اتوبوسرانی اصفهان آئین نامه انضباطی تدوین شده است، اظهار داشت: در این راستا هرگاه شهروندان از برخورد نامناسب رانندگان و یا بازرسان سازمان اتوبوسرانی شكایتی داشتند می‌توانند با اعلام به این سازمان پیگیری قانونی نیز داشته باشند.

صلواتی افزود: در حال حاضر برنامه‌ریزی برای خصوصی سازی در تمام نقاط شهر اصفهان در دستور كار است و همچنین نیروهای نظارتی قوی از این پس بر فعالیت ناوگان حمل و نقل خصوصی‌سازی شده نظارت بیشتری خواهند شد.

وی همچنین با اشاره به آماده شدن ۲۰۰ دستگاه اتوبوس برای ورود به حمل و نقل عمومی شهر اصفهان گفت: این تعداد خودرو تا یك ماه آینده وارد ناوگان حمل و نقل عمومی خواهد شد.

کد خبر 2973267

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 5 =