شبکه تهران میزبان دارد نه مجری/ به استودیوی «اینجا تهران» بروید

تهیه کننده برنامه «اینجا تهران» با اشاره به رویکرد برنامه های شبکه تهران بیان کرد که مجری در این شبکه نقش میزبان را دارد و مردم مهمان هستند بنابراین در شبکه از واژه مجری استفاده نمی شود.

علی دادرس تهیه کننده برنامه «اینجا تهران» که ساعت ۲۱ هر شب روی آنتن شبکه تهران می رود به خبرنگار مهر گفت: یکی از دغدغه های ما در این برنامه معرفی شهرستان هاست و در هر برنامه یک کارشناس می آید و شهرستان های تهران را معرفی می کند و به ویژگی های آنها می پردازد.

وی با اشاره به ساختار این برنامه گفتگومحور عنوان کرد: ما قرار است در این برنامه به هر آنچه که استان تهران به آن مبتلاست بپردازیم و من اینجا روی واژه استان تاکید می کنم. به طور مثال ما در اولین برنامه مستندی تولید کردیم و چهار گوشه منتهی الیه شرق، غرب، شمال و جنوب استان تهران را در آن درآوردیم. هرکسی که در نقطه نهایی این چهار گوشه ساکن است مخاطب شبکه تهران است. 

تهیه کننده این برنامه با اشاره به دیگر قسمت های «اینجا تهران» بیان کرد: قسمت دوم برنامه به ازدواج مجدد می پرداخت. به هر حال همه ما می دانیم که آمار طلاق بسیار بالا رفته است و در عین حال آمار ازدواج کاهش یافته است. این مساله هم به این دلیل نیست که این خانواده ها خوب نبوده اند اما به دلایلی نتوانسته اند با یکدیگر زندگی کنند.

وی با اشاره به مهمانان این برنامه یادآور شد: رضا فیاضی بازیگر و همسرش مهمانان این برنامه بودند و او در این برنامه از زندگی خود گفت که با همسر اولش ۲۶ سال طول کشیده است و بعد از جدایی و چند سال زندگی به صورت تنهایی با یک پرستار ازدواج کرده است و اکنون ۱۰ سال است که در کنار یکدیگر هستند.

دادرس ادامه داد: ما در برنامه های بعد به «سیکس پک» که مبنای بعضی از ورزشکاران قرار گرفته است و همچنین موضوعاتی چون حقوق شهروندی و حریم صوتی پرداختیم و بنا داریم در این برنامه به نوعی درباره موضوعات مختلف استان تهران طرح مساله کنیم. البته این برنامه هنوز کامل نیست و با حضور مخاطبان در استودیو کامل می شود و قرار است ما حضار را هم وارد برنامه کنیم و آنها در گفتگوها دخیل شوند.

وی به موضوعات بعدی که در این برنامه به آنها پرداخته خواهد شد اشاره و بیان کرد: دیوار مهربانی که این روزها در فضای مجازی صحبت ها و عکس های زیادی از آن منتشر می شود از جمله موضوعات ماست که موافقان و مخالفان خود را دارد. ما قرار نیست در این برنامه موضع گیری کنیم و موضوعات را هم با بازخوردهایی که از خود مخاطبان دریافت می کنیم انتخاب می کنیم.

تهیه کننده برنامه «اینجا تهران» در پایان درباره مجری این برنامه که شناخته شده نیست، توضیح داد: همه مجریان شبکه تهران جز یک نفر که از پیشکسوت هاست جدید هستند و نکته ای هم درباره اجرا در این شبکه وجود دارد و آن، این است که ما در این شبکه از واژه مجری استفاده نمی کنیم بلکه بر خلاف روال معمول معتقد هستیم که مجریان در این برنامه ها میزبانان مردم هستند بنابراین از واژه میزبان استفاده می کنیم.

کد خبر 3038185

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 3 =