پروژه تقاطع غیر همسطح سه راهی بناب در زنجان به بهره برداری رسید

زنجان- مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: پروژه تقاطع غیر همسطح سه راهی بناب در راستای رفع نقاط پرحادثه راه های شریانی کشور و بهسازی محور زنجان به بناب و منجیل به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، کلیم الله وثوق شامگاه پنجشنبه در مراسم بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح سه راهی بناب افزود: در این روز ۱۶ طرح عمرانی درحوزه راه به بهره برداری رسید که برای این طرح ها ۱۰۴ میلیارد تومان هزینه شده است. 

وی اظهار کرد: اجرای این پروژه به طول ۳.۵۰ کیلومتر از سال ۸۸ شروع شده بود که پس از هفت سال با صرف ۱۱۰ میلیارد ریال اعتبار به پایان رسید.

مدیر کل راه و شهر سازی استان زنجان گفت:بهره برداری از پروژه پل درام به چورزق با دهانه ۲۰ متری، یکی از این طرح ها است که این پروژه از سال ۸۷ با ۹۰ میلیارد ریال به طول دو کیلومتر شروع شده بود.

وثوق از بهسازی چهار بانده قطعه دوم مسیر زنجان به بیجار خبر داد و گفت: این پروژه نیز به منظور بهسازی مسیر زنجان به بیجار و دندی به تخت سلیمان احداث شده است و اعتبار این بخش از پروژه ۱۵۰ میلیارد ریال بوده و طول آن شش کیلومتر است.

کلیم الله وثوق افزود: پروژه، تقاطع غیر همسطح سه راهی نورین به منظور رفع نقاط پرحادثه راه های شریانی کشور و احداث باند دوم سلطانیه به ابهر و تاکستان با ۱۱۰ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری می رسد.

وی طول این پروژه را ۳.۵۰ کیلومتر عنوان کرد و افزود: احداث تقاطع غیرهمسطح سه راهی نورین از سال ۸۶ شروع شده بود که با توجه به مشکلاتی که در تامین اعتبار آن به وجود آمد با تاخیر به پایان رسید.

مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: تقاطع غیر هم سطح سه راهی سجاس در راستای رفع نقاط پرحادثه راه های شریانی کشور و احداث باند دوم سلطانیه به قیدار و کبودرآهنگ احداث شده است.

وثوق اعتبار این پروژه را ۱۱۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: عملیات احداث این پروژه نیز از سال ۸۸ به طول ۴.۷۰ کیلومتر شروع شد.

مدیر کل راه و شهر سازی استان زنجان گفت: ۲۹ پروژه راه و شهرسازی استان زنجان همزمان با ایام الله دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

کد خبر 3042264

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 0 =