بزرگراه امام علی (ع) زمینه ساز بازسازی بافت های فرسوده محلات

عضو شورای اسلامی شهر تهران،گفت:ساخت بزرگراه امام علی(ع) علاوه بر دسترسی شهروندان از شمال به جنوب شهر درحداقل زمان، امکان بازسازی بافت های فرسوده درمحلات را نیز فراهم کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در مراسم رونمایی از نامگذاری پل های بزرگراه امام علی (ع) در منطقه ۱۴که با حضور شهرام گیل آبادی رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرتهران و فرهود حمیدی شهردار منطقه ۱۴ برگزار شد، مرتضی طلایی با اشاره به توجه شورای اسلامی شهر تهران به بازسازی بافت های فرسوده در بودجه سال ۹۵ ، اظهار کرد: امیدواریم با ورود دولت در بازسازی بافت های فرسوده محلات، شاهد حرکت جهادی و تحول بزرگ با عزم ملی جهت رفاه ،عمران و آرامش برای شهروندانی باشیم که در محور بزرگراه امام علی ساکن هستند .

نائب رئیس شورای اسلامی شهرتهران با بیان این که هویت نقطه به نقطه شهر تهران در هویت ملی ما گره خورده است، تصریح کرد: آنچه تا کنون به عنوان تسهیلات برای بافت های فرسوده در محلات در شورای اسلامی شهرتهران پیش بینی شده است متعلق به بافت های بالای ۲۰۰ متر است.

طلایی با تاکید بر اینکه نامگذاری  پل های  بزرگراه امام علی (ع) به نام  شهدای استان های کشور یک اقدام ملی و براساس سیاست ها و راهبرد های کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهرتهران بوده است،خاطرنشان کرد: پل های این بزرگراه از شمال به جنوب بر اساس اسامی شهدای استان های کشور نامگذاری شده است. 

وی با بیان این که ساخت بزرگراه امام علی(ع) از گذشته در برنامه معابر شهری قرار داشت، ابراز خرسندی کرد که این بزرگراه  در دوران مدیریت دکتر قالیباف به بهره برداری رسید.

این گزارش حاکی ازآن است که فرهود حمیدی شهردار منطقه ۱۴ نیز با بیان این که شهرداری تهران طی دهه اخیر اقداماتی را در بخش عمران، حمل ونقل، خدمات شهری، محیط زیست و ایجاد زیر ساخت های لازم در شهر انجام داده است اظهار کرد: مشارکت شهروندان در این اقدامات تاثیر گذار بوده است.

شهردار منطقه ۱۴ با تقدیر ازرئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، عنوان کرد: نامگذاری پل های اتوبان امام علی (ع) سبب هویت بخشی به اقدامات عمرانی صورت گرفته ، شده است.

کد خبر 3045282

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 4 =