ملت ايران خسارت عقب افتادن دو سال و نيمه از حقوق هسته اي خود را مطالبه خواهد كرد/ دشمنان مي خواهند با فشارهاي تبليغاتي از ما امتياز بگيرند

رئيس جمهور با تاكيد بر اينكه ملت ايران زير بار هيچ ظلم و زوري نخواهد رفت، گفت: دشمنان با صحنه سازي هاي بين المللي به دنبال گرفتن امتياز از ما هستند اما ملت ايران حتي خسارات عقب افتادن دو سال و نيمه از حركت به سمت دستيابي به انرژي هسته اي را از آنان مطالبه خواهد كرد.

به گزارش خبرنگار اعزامي "مهر" به كهگيلويه و بويراحمد،  احمدي نژاد  بعدازظهر امروز در اولين ديدار مردمي خود در سال 85 در اجتماع پرشور مردم ياسوج در ميدان معلم اين شهر، با بيان اين مطلب اظهار داشت:  پيامبر اسلام خواهان عدالت براي همه بشريت و مخالف ظلم بر ملت ها و سركوب كرامت و شخصيت و پاسدار حقوق انسانها بود و ما نيز امروز به پيروي از پيامبرمان خواهان صلح و آرامش بر پايه معنويت و عدالت براي همه بشريت هستيم.

وي با بيان اينكه همه مطمئن باشند ملت ايران زير بار هيچ ظلم و زوري نخواهد رفت، افزود: ملت ايران از مظلومان چه در داخل كشور و چه در سراسر جهان با قدرت دفاع خواهد كرد چون ملت ما نمي تواند در مقابل ظلم و تجاوز و زير پا گذاشتن حقوق بشر ساكت بنشيند.

احمدي نژاد تصريح كرد: ملت ايران در دفاع از حقوق مسلم خود محكم و قاطع ايستاده و دنيا بداند ملت ما از حقوق خود خصوصا در مسئله هسته اي كوچكترين قدمي عقب نشيني نخواهد كرد.

وي آحاد ملت ايران را به دنبال تحقق كامل حقوق هسته اي خود دانست و اظهار داشت: دانشمندان مومن و خود باور ما امروز علم هسته اي را در اختيار دارند و قطعا اين فناوري و محصول آن در اختيار ملت بزرگ ايران قرار خواهد گرفت.

وي با بيان اينكه دشمنان به توانمندي ملت ما پي برده اند، خطاب به مردم گفت:  به تهديد هاي آنان نگاه نكنيد بلكه دنيا را ببينيد كه به توانمندي ملت ايران در دستيابي به انرژي هسته اي ايمان دارند ولي دشمنان مي خواهند با صحنه سازي هاي بين المللي و فشارهاي تبليغاتي از ما امتياز بگيرند در حاليكه مي دانند ملت ايران راه خود را يافته و آنان نمي توانند راه پيشرفت ملت ما را سد كنند.

رئيس جمهور با تاكيد بر اينكه ملت ايران از عصبانيت دشمنان هيچ ترسي ندارد، اظهار داشت: امروز زمان آن فرا رسيده كه زورگويان و قدرت طلبان پاسخگوي جناياتشان باشند و به خاطر اهانت هايي كه به ملت بزرگ ما كرده اند از ملت ايران عذرخواهي كنند.

وي افزود: كساني كه دستشان به خون ملت هاي آزاده و مردم كشور ما آلوده است امروز ملت ما را به نقض حقوق بشر و جنگ طلبي متهم مي كنند اما بايد بدانند ملت ايران حتي خسارات عقب افتادن دو سال و نيمه از حركت به سمت دستيابي به انرژي هسته اي را از آنان مطالبه خواهد كرد.

احمدي نژاد با بيان اينكه زمان آن فرا رسيده كه جهان از تهديد پاك شود، اظهار داشت: امروز متاسفانه ملت ها در حال زندگي در زير سايه تهديد هستند و امكان آرامش، امنيت و صلح را ندارند. اما زمان آن رسيده كه همه ملت ها بخواهند تا دنيا از سلاح كشتار جمعي پاكسازي شده و فضاي صلح و آرامش حاكم گردد.

رئيس جمهور موارد ذكر شده را از جمله اصولي دانست كه ملت ايران در عرصه سياست خارجي در داخل كشور و در سطح جهان در سال 85 دنبال مي كند و تاكيد كرد: وقت آن رسيده كه دشمنان در مقابل عظمت ملت ايران تعظيم كنند و مطمئنيم در اين راه پيروزي نهايي در انتظار ملت ايران است.

کد خبر 305757

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 10 =