"اسب" در هنگام نمايش در سيما دچار جرح و تعديل شد

بابك محمدي گفت: بهتر بود با توجه به حمايت وزارت ارشاد از اكران فيلم "اسب"، فيلم بعد از اكران عمومي، در تلويزيون به نمايش در مي آمد.

بابك محمدي، كارگردان فيلم سينمايي "اسب"، ضمن بيان اين مطلب، در گفت وگو با خبرگزاري "مهر" در مورد نمايش فيلم "اسب" از سيما قبل از اكران عمومي آن گفت :  در اسفند ماه سال گذشته، در جلسه اي كه با آقاي محمود اربابي مديركل اداره نظارت و ارزشيابي داشتيم، ايشان از تعدادي فيلم من جمله "اسب" تقدير كردند و عنوان كردند قصد دارند فيلم " اسب " و تعداد ديگري از فيلم ها را به تدريج در سينما فرهنگ اكران كنند.

وي تاكيد كرد : فيلم در روز آغاز سال جديد كه مصادف با اربعين حسيني بود، از تلويزيون پخش گرديد و چون تهيه كننده فيلم تلويزيون بود، اقدام به پخش فيلم كرد، درحالي كه از اين قضيه، من اطلاعي نداشتم . حدود هفت دقيقه از فيلم هم در نسخه به نمايش در آمده دچار جرح و تعديل گرديد. بهتر بود اين كم كردن سكانسها با مشورت من كه كارگردان فيلم بودم، انجام مي شد. تا از نظر تكنيكي و ساختار فيلم دچار اشكال نشود.

اين فيلمساز افزود : وقتي كه فيلمي در جشنواره به نمايش در آمده و مورد حمايت اداره نظارت و ارزشيابي ارشاد هم هست، بهتر بود نمايش فيلم در سيما به بعد از اكران عمومي اش موكول مي شد تا فيلم در بعد وسيع تري ديده مي شد. 

محمدي تاكيد كرد : "اسب " يك فيلم فرهنگي است كه با استفاده از هنرپيشگاني مطرحي نظير رضا كيانيان ، بابك حميديان و افسر اسدي  و سيروس ابراهيم زاده ساخته شده است و مي تواند با تمام مخاطبان ارتباط برقراركند.

وي در مورد كارهاي جديدش گفت : چندين طرح براي ساخت مد نظر دارم كه با توجه به حمايتهايي كه آقاي اربابي قول آن را دادند، يكي از آنها به مرحله توليد در خواهد آمد.

 

کد خبر 316146

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =