مديران سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران درپاسخ به مطلب يكي از اعضاي شوراي شهر تهران مبني بر اينكه فرهنگسراهاي ما به رقاص خانه تبديل شده اند جوابيه اي صادر كرده است .

در اين جوابيه آمده است،  وقتي خبري را كه از قول يكي از اعضاي شوراي اسلامي شهر تهران در روزنامه ها و جرايد               كثير الانتشار مبني بر اينكه فرهنگسراهاي ما رقاص خانه شده اند ! خوانديم باورمان نمي شد كه عضو محترمي از شوراي اسلامي جد يد شهر تهران كه بالاترين مشخصه آنها ارزشي بودن آنان ذكر شده بدون مطالعه و بررسي چنين صحبتي كرده باشد . به واقع اگر چنين تحليل و صحبتي درست باشد واي به حال ما ؟! و صدها كارشناس و كارمند دلسوز و زحمتكش كه چندين سال از با ارزشترين سالهاي عمر خود را با اميد به  تعالي مردم شهر و رستگاري، كار فرهنگي كرديم و اميد اين را داشتيم كه اگر چه كار فرهنگي آن هم در كوران تهاجمات فرهنگي و محاصره جوانان در سايتهاي اينترنتي غير اخلاقي و توزيع لوح هاي فشرده آنچناني كار بس دشواري است ولي اعتقاد راسخ داشتيم با عنايت به لطف پروردگار متعال و سعه صدر و كوشش در اين راه در حد توان موفق خواهيم شد .
در ادامه اين جوابيه آمده است : ايكاش اين برادر عزيز قبل از بيان اين مطلب و توهين به فضاي مقدس مراكزي همچون فرهنگسراي قرآن ، فرهنگسراي پايداري ، فرهنگسراي قانون و فرهنگسراي ولاء و حتي فرهنگسراي هنر ، چند لحظه اي در اين مراكز حضور پيدا مي كردند و از نزديك فعاليت آنها را مشاهده مي نمودند .
در پايان نوشتار خاطر نشان شده است : نمي دانيم شما پاسخ 7 ميليون نفر نوجوان و جوان را كه فقط در تابستان سال گذشته در برنامه هاي متنوع سازمان حضور پيدا كردند و پدران و مادران آنان را چگونه خواهيد داد ؟! ولي اين حقيقت را مي دانيم : آنان كه ديكته نمي نويسند غلط ندارند .

کد خبر 3222

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 1 =