سري جديد مسابقه تلويزيوني "حافظه برتر" براي پخش در تابستان امسال توليد مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري "مهر"، اين مسابقه بر اساس يكي از مسابقات مشهور تلويزيوني با نام Master Mind توليد و سري نخست آن چند سال پيش از شبكه دو سيما پخش شد. سري جديد "حافظه برتر" هم در حال حاضر مراحل توليد را به تهيه كنندگي سيدمحمد حاجي سيدرضي پشت سر مي گذارد.

مسابقه "حافظه برتر" همانند مجموعه قبلي به سراغ افرادي مي رود كه در رشته تخصصي خود دانش و سواد بالايي دارند و به عبارتي افرادي متخصص هستند. اين مسابقه در هر قسمت 4 شركت كننده دارد كه اين شركت كنندگان در سه بخش متفاوت برنامه با يكديگر به رقابت مي پردازند و فردي كه بيشترين امتياز را كسب كند، جايزه برنامه را از آن خود مي كند.

هر مسابقه سه بخش مقدماتي، نيمه نهايي و پاياني دارد و شكل اجرايي آن به اين صورت است كه در بخش مقدماتي پرسش هايي از شركت كنندگان مي شود كه بيشتر به توانايي حافظه نياز دارد و شركت كنندگان در قالب كلماتي كوتاه به پرسش هاي مجري پاسخ مي گويند. در بخش نيمه نهايي پرسش ها تخصصي تر و دشوارتر مي شوند و نياز به توضيح بيشتري از سوي شركت كننده است و به همين ترتيب سطح پرسش ها در هر مرحله بالاتر مي رود.

مسابقه تلويزيوني "حافظه برتر" در قالب 26 قسمت 45 دقيقه اي تهيه و توليد مي شود و پخش آن از اواخر تابستان امسال از شبكه دو سيما آغاز خواهد شد.

کد خبر 325731

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha